X

Varifix krem (cream) nedir? Kullanımı, kullanıcı yorumları, kullananlar ve fiyatı

Varifix krem (cream) nedir? Kullanımı, kullanıcı yorumları, kullananlar ve fiyatı

Varifx krem, varis görünümünü azaltan ve oluşumunu engelleyen doğal etkili bir kremdir. Varis daha çok kadınlarda görülen, damarları bükülmesi sonucu oluşan ve cilt üzerinde kötü bir görüntüye neden olan bir durumdur. Vücutta pompalanan kan kalp kaçakçıklarına gelir. Kalp kapaçıklarının tam kapanmaması sonucu ortaya bir basınç çıkar. Ortaya çıkan basıç bacaklardaki toplar damarların genişelemesine sebep olur. Bu durum sonucunda ortaya hoş bir görüntüsü olmayan varisler çıkar. Kadınlarda variş oluşumuna nedne olan bazı hormonlar bulunmaktadır. Bu nedenle daha çok kadınlarda meydana gelmektedir. Varifix krem ayak ve bacak sağlığı için varislerin ortadan kalkmasını sağlayan bir fomülle geliştirilmiştir.

Varifix içeriği ve zararları

Varifix cream tamamen doğal bileşenlerden oluşmaktadır. İleri bir teknolojiyle üretilmiş olan bu kremin içerisinde kimyasal etkileşim bulunmamaktadır. Bu doğal kremin içerisinde troxerutin, kafein, bal, mabet ağacı, at kestanesi, huş ağacı yaprakları, limon, soya, hindistan cevizi yağı, pelin, mentol, papatya ve ısırgan otu bulunmaktadır. Bu doğal bileşinlerin özel formülle etkileri arttırılırak bu mucizevi krem üretilmiştir. Ayak sağlığı ve rahatlığı için oldukça yararlı olan bu kremin içerisinde kimyasal bileşen olmadığından herhanbi bir zararı da gözlemlenmemiştir.

Varifix cream faydaları

Varifix cream oldukça faydalıdır. İçerisinde bulunan zengin doğal bileşenler sayesinde sağladığı faydaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Varisler nedeniyle ayaklarda meydana gelen yorgunluk ve ağırlık hissinin ortadan kaldırır.
 • Kılcal damarların gerilmesi sonucu ortaya çıkan kırılganlığı azaltır.
 • Bacaklarda oluşan ödem ve iltihabın azalmasına yardımcı olur.
 • Vücuttaki kan akışının düzene girmesine yardımcı olur. Bu etkisi sayesinde ayak ve bacaklara bakım sağlar ve enerji verir.
 • Hücrelerin yenilenmesini sağlayarak doku metabolizmasının gelişmesine yardımcı olur.
 • Damaların duvarlarını daha esnek bir hale getirerek kırılganlığı azaltır. Böylece daha sağlam olmasını sağlar.
 • Varis nedeniyle meydana gelen derideki ufak rahatsızlıkların ortadan kalkmasına yardımcı olur.
 • Terlemeyi azaltıcı etkisi bulunmaktadır.
 • Gerilme ve kuruluk hissini azaltır.
 • Ayak derisine derinlemesine bakım yapar ve nemlenmesine yardımcı olur.
 • Ayak derisini mikraplardan arındırarak temizlenmesine yardımcı olur.
 • Kılcal damarların onarılmasına yardım eder.
 • Ayaklara güç ve kuvvet verir.
 • Varis tedavisini üstlenir ve varisten korunmaya yardımcı olur.
 • Normal kan akışının seyrine yardımcı olur ve böylece yorgunluk belirtilerinin ortadan kalkmasına yardımcı olarak, ayak ve bacak sağlığında etkili olur.

Nasıl kullanılır?

Varifix kullanımı oldukça kolay olmakla birlikte etkileri de kısa bir süre içerisinde kendini göstermektedir. Önerildiği şekilde kullanıldığı taktirde çok kısa bir süre içerisinde bacak ve ayaklar da rahatlama sağlayacaktır. Her kullanımda etkisini daha da arttıran bu ürün varis yoğunluğuna ve kişinin durumuna bağlı olarak belli süreler içerisinde tedaviye yanıt vermektedir. Paraben ve boya içermeyen bu doğal kremin içerisinde GDO'lu etkenler bulunmamkatdır. Düzenli kullanım sonucunda varislerin doğal bir şekilde geçmesine yardımcı olarak sizleri de bu sağlık probleminden kurtaracaktır.

Nerede satılır? Fiyatı nedir?

Varifix resmi satış sitelerin üzerinde oldukça uygun fiyatlara satılmaktadır. Eğer vari şikayetiniz varsa bu durum sizi oldukça rahatsız ediyorsa bu doğal içerikli kremi kullanabilir ve varislerden kurtulabilirsiniz. Tam etki görebilmek için mutlaka orjinal ürün kullanınız. orjinal omayan ürünler deri üzerinde çeşitli problemlere yol açabilmektedir. Ayak sağlığını ve vücut rahatlığınız için bu kremi deneyebilirsiniz. Varis problemi bu krem sayesinde artık tarihe karışıyor...

Güven Şenol
Varifix kremi ilanınız üzerine iki ay önce sipariş verdim gelen koli içinde başka bir ürün çıktı irtibat adresi ve telefon numarası aramama rağmen bulamadım mevcut değil bu ne biçim ticari bir anlayıştır anlamak mümkün değil ayıptır sipariş veriyorsunuz güveniyorsunuz 79 TL ücretini ödüyorsunuz gelen ürün başka bir ürün ve işe yaramıyor bilgi veririseniz memnun olacagım
cengiz
Sipariş için iletişim no alabilir miyim?
Sezgin gazioglu
Yanlış krem geldi ben varis kremi istedim bana cilt kremi geldi
ceylan
ben böyle sahtekar bir firma görmedim.İnternetten sipariş verdim gelen ürünün internette gösterilen ambalaj ile alakası yok.boş üzerinde hiçbir etiketi olmayan beyaz bir kutuda geldi.Firma iletişim numaralarına kesinlikle ulaşılamıyor. Reysa inşaat yapı malzemeleri diye bir firmadan faturası geldi fatura üzerindeki numarada internetteki numarada kesik kesik çalıyor ve aradığınız numara kullanılmamaktadır diye mesaj çıkıyor. firmaya ulaşabilen varise lütfen bildirsin nasıl ulaşabilirim
Mine
Kargoyla bugün aldım kreminizi üzerinde birşey yazmıyor iki kutu dedim bir kutu geldi ve iki kutu parası verildi kandırılıyor millet insanların hastalıklarından faydalanıyorsunuz kimse almasın benden uyarması doktora gidin böylelerine paranızı kaptırmayın ben yaptım başkaları mağdur olmasın
sultan
sitesinde yorum bile yok ne kadar güvenilir bize bildiğin ısıtıcı krem yolluyorlar demekki palavra yani
Alev
Almayın valla hem yanlış ürün geldi hemde hiçbir şekilde ulaşılamıyor bildiğin dolandırıcı yani
Emis
Arkadaşlar urun bugün ulaştı elime ama beyaz bir kutuda üzeride gazi hiçbir şey yok sayfada görünen gibi digil sizdeki nazil tereddüt ettim biraz.
gülçin
Benimde bugun ürün elime geçti aynı beyaz kutuda hiç bir yazı falan yok bende tereddüt ettim
Özlem
Aynen benimki de aynı şekilde geldi hiç güven vermedi üzerinde ne tarih ne bir talimat ne onay bir şey yok yazık insanları maddi sömürüyorlar
Adile
Kullanıp memnun kalan var mı acaba yorum yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler
çiğdem
web sitesini bulamadım telefon iletişimde yok.
Filiz
Benimde bacaklarımda örümcek ağı şeklinde varisler var görüntüsü hoş değil ben kremlerin varisi geçireceğine İnanmıyorum madem geçiriyor neden bu kadar insanda varis problemi var geçireceğine inansam sipariş veririm kremin yaradığına dair kanıt lazım ben yorumlara da güvenmiyorum saygılar.
Taner
Kullanımını tam açıklama yapılmamış her gün mü kullanılacak ürün bir açıklama istiyorum
Vildan
Eğer ifade edildiği gibi kısa bir sürede etkili bir kremse mutlaka denemek isterim. Doğal içerikli olması ve kullanımının kolay olması harika birşey. Nereden bulabilirim bu kremi?
yaren taşçı
ben varifx krem adını çok duydum ve denemek istiyorum. kullananlar var mı işe yarıyr mu acaba?