X

Slimbor nedir? Slim bor kullananlar, faydaları, zararları

Slimbor nedir? Slim bor kullananlar, faydaları, zararları

Slimbor, vücutta meydana gelen çatlak ve selülit oluşumunun ortadan kalkmasına yardımcı olan ve bor mineralli bir jeldir. Yıllar geçtikçe hücre yenilenmesinin azalması sonucu ortaya çıkan çatlaklar, selülitler ve sarkmalar vücudun kötü ve yaşlı görünmesine neden olmaktadır. Tüm bu cilt problemlerinin ortadan kalkmasını sağlamak için sıkılaşma ve yenilenme gerekmektedir. Slimbor cildinizdeki ölü deriyi yenileyerek sıkılaştırır ve cildinizin pürüzsüz olmasını sağlar.

Slimbor ne işe yarar? Zararlı mı?

Slimbor jel, bor minerallerinin eşsiz faydalarından yararlanılarak üretilmiştir. Bu minerallerin kan dolaşımını hızlandırıcı ve hücre yenileyici özelliği bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde ciltte yenilenme meydana gelmektedir. Cildinizin nefes almasına yardımcı olan BBCD Boron cyrstal diamond powder özel kristallar ile çok kısa bir süre içerisinde cildinizde onarım ve yenilenme meydana gelecektir. Özel içeriği ve formülü sayesinde kimyasal bir madde içermeyen bu ürün doğal bir şekilde cildinizin sıkılaşmasına ve cilt kusurlarının ortadan kalkmasına yardımcı olur. Yapılan klinik deneyler ve araştırmalar sonucunda bu doğal içerikli jelin herhangi bir yan etkisi olmadığı gözlemlenmiştir. Aynı zamanda kullananlar ve kullanıcı yorumları da bu sonuçları destekler niteliktedir.

Slimbor faydaları nelerdir?

Slimbor jel öncelikli olarak ölü derinin ortadan kalkmasına yardımcı olur. Cildi kir, ölü deri ve toksin maddelerden arındırarak temizlenmesini sağlar. Cilde zararları olan ve yaşlanmasına neden olan bu olumsuz etkilerin tamamen ortadan kalkmasına yardımcı olur. Daha sonra vücutta kan akışının hızlanmasını sağlayarak hücrelerin kolay bir şekilde onarılmasına yardımcı olur. Ciltte meydana gelen çatlak ve selülitlerin ilk nedeni kan akışındaki bozukluklardır. Slim bor jelin sağlamış olduğu ritmik kan akışı sayesinde ciltteki onarım hızı artmış olur. Ürünün bir sonraki etkisi ise hücre yenilenmesinin gerçekleşmesini sağlamaktır. İçerisinde yoğun miktarda bulunan bor mineralleri hücre yenilenmesinin gerçekleşmesini sağlayarak selülit ve çatlak oluşumunu engellemektedir. Bu doğal içerikli jelin sağlamış olduğu son etki ise ciltte meydana getirdiği parlak ve pürüzsüz görünümdür. Derinin alt tabakasındaki elastin ve kolajen üretimine destek veren bu ürün sayesinde cildiniz hem parlak hem de canlı bir görünüm kazanmaktadır. Vücudunuzdaki çatlak ve selülitleri nanabor etkisi ile ortadan kaldırabilirsiniz.

Slim bor kullanımı ve kullananlar

Kolay kullanımı sayesinde slimbor kullananlar oldukça kısa bir süre içerisinde tüm cilt problemlerinde kurtulur ve daha genç bir cilde sahip olurlar. Yaklaşık 3 haftalık düzenli kullanım sonucunda gözle görülür derecede bir fark yaratan bu doğal içerikli ürünü masaj yaparak sorunlu bölgelere uygulayıp kesin sonuçlar elde edebilirsiniz. Nanabor teknolojisi sayesinde hem cildi yenileyen hem de canlı gözükmesini sağlayan bu ürün sayesinde tüm çatlak ve selülitelerden kurtulabilirsiniz. Tam etki görebilmek için mutlaka orjinal ürün kullanmayı tercih ediniz. Aynı zamanda düzenli kullanım kesin sonuçlar elde etmek için çok önemlidir.

Slimbor fiyatı ve sipariş

Slimbor fiyatı oldukça uygundur. Resmi satış sitelerinde farklı ödeme seçenekleriyle satılan bu ürüne kolayca sahip olabilirsiniz. Sizler de selülitlerinize veda etmek ve çatlaklarınızdan kurtulmak istiyorsanız artık tonlarca para harcamanıza gerek yok! Bu doğal içerikli bor mineralli jel sayesinde cilt problemlerinizden kurtulabilir ve pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz. Şimdi kendinizi keşfetme zamanı! Güzelliğinizi keşfetmek için cilt kusurlarınıza veda edin...

Pınar
Kesinlikle almayın başka ürün gönderiyorlar
Söylemicem
Yanlışlıkla beğenmedim butonuna 10 kere bastım :)
Şehbal aynoğa
üçkağıtçı bunlar bana Slimbor diye Ostwint jel göndermişler avukatımı aradım mahvedeceğim onları
Nuray
Aynı durumu bende yaşadım dün Şehbal hanım arıyorum kimseye ulaşamıyorum, sizinle iletişime geçebilir miyiz bende şikayetçi olmak istiyorum
Glşh
Yaa çok üzüldüm ben de ürünü araştırıyordum güvenilir mi diye