X

Sigara içenler için akciğer temizleme kürü tarifi

Sigara içenler için akciğer temizleme kürü tarifi

Akciğerler alınan zararlı maddeler sebebiyle büyük bir hasara uğrayabilirken sigara içenler için akciğer temizleme kürü sayesinde bu zehirli maddeler kısa sürede vücuttan dışarı atılabiliyor.

Sigara içenler için akciğer temizleme kürü işe yarar mı?

Sigara tüketimi uzun yıllar devam ettiğinde zararlı maddelerin sürekli olarak vücuda alınması sonrasında akciğerler büyük zarar görür. Sürekli olarak sigara tüketen kişilerin akciğerleri siyah rengi almaya başlarken zehirler insanların vücudunu ciddi şekilde tehdit etmeye başlar. Bu sebeple sigarayı bırakan kişiler akciğerlerine eski sağlıklı halini geri vermek istiyorlarsa sigara içenler için akciğer temizleme kürü tariflerini kullanabilirler. Vücudun iç organlarında kendini yenileme özelliği olduğundan sigarayı bırakan kişilerin ciğerleri temizlenecektir ancak bu birkaç yıl almaktadır. Bu kürler sayesinde süre daha düşük seviyelere çekilerek kişilerin kısa sürede daha sağlıklı bir hale gelmesi sağlanabilir.

Sigara içenler için keçiboynuzu kürü ile akciğer temizleme

Sigaranın etkilerinden kurtulmak isteyen kişiler için keçiboynuzu en önemli doğal gıdalar arasında gösterilmektedir. Yapısı sebebiyle vücut içerisinde bulunan zehirleri söküp atabilen keçiboynuzu, sigaranın zararlı etkilerinden kurtulmak isteyen kişiler için de en doğru adreslerden birisi olarak gösterilebilir. Bu aşamada kişilerin 7 adet keçiboynuzuna ve 2 bardak suya ihtiyacı olur. İlk olarak suyu kaynatmaya başlayan kişiler bir yandan da keçiboynuzlarını küçük parçalar haline getirirler. Bunun sonrasında kaynayan suyun içerisine atılan keçiboynuzları 8 dakika kadar kaynatıldıktan sonra 20 dakika soğumaya bırakılır. Soğuduktan sonra süzme işlemi yapılarak kolayca tüketilebilmektedir.

Tere kürü ile akciğer temizleme

Keçiboynuzu gibi tere de akciğerlerin temizlenmesi aşamasında önemli ürünlerden birisidir. Birçok insan tereyi günlük hayatında düzenli olarak kullanmakta ve bunun faydalarını da rahatlıkla görebilmektedir. Sigaranın zararlı etkilerinden kurtulmak isteyen kişiler, 15 adet tere ve 2 bardak suyu kullanarak rahatlıkla bunu başarabilirler. Kaynatılan suyun içerisine atılan tereler, yalnızca 3 dakika kadar ateşin üzerinde kaldıktan sonra hazır hale gelecektir. Sıcak bir şekilde süzülen bu tereler sonrasında soğumaya bırakılmalıdır. Soğuduktan sonra bu kür de kolaylıkla tüketilebilmektedir.

Zencefil ve sarımsak ile akciğer temizleme

Sarımsak ve zencefil, birçok hastalığın tedavisinde destek ürünü olarak tercih edilmektedir. Sigaranın zararlı etkilerinden akciğerlerini kurtarmak isteyen kişiler de bu muhteşem malzemeleri kullanarak bunu başarabilirler. İlk olarak 1 tutam zencefil, 1 diş sarımsak, 5 dal tere ve 1 çay bardağı kadar keçiboynuzu suyuna ihtiyaç duyulduğunun bilinmesi gerekmektedir. Tüm malzemeleri bir araya getiren kişiler sonrasında bu malzemeleri blender yardımıyla çekerek kürü hazır bir hale getirebilirler. Hazırlanan bu kürü düzenli olarak kullandıklarında sigara ile alınan zararlı maddeler normal şartlara göre çok daha hızlı bir şekilde akciğerleri terk edecektir. Düzenli olarak uygulandığında sigara içenler için akciğer temizleme kürü tarifi işini en iyi biçimde yaparak ciğerleri temizlemektedir.

Ahmet Teke
Arkadaşlar ben daha önce birkaç kere denedim ama sigarayı bırakamadım fakat azalttım. Önceden günde 2 paket içerken şimdi yarım pakete kadar düşürdüm. Yan etkilerini de azaltmak için akciğer temizleme kürü uygulamak istiyorum. Bunlar kesin çözüm oluyor mu deneyen var mı?