X

Saol vitamin water nedir? Kullananlar, Faydaları, Zararları, Fiyatı

Saol vitamin water nedir? Kullananlar, Faydaları, Zararları, Fiyatı

Saol vitamin water, kalorisi düşük, enerjik olmanıza yardımcı 4 ayrı çeşitten oluşan vitaminli sudur. Türkiye'de ilk ve tek vitaminli su olma özelliği taşıyan bu ürün doğal bir içeriğe sahiptir. Zengin vitamin özlerinin doğal kaynak suyuyla birleşmesi sonucu oluşan saol vitaminli su, hem susuzluğunuzu gidermeye yardımcı olur hem de günlük vitamin ihtiyacınızın karşılanmasına yardımcı olur.

Saol vitaminli su nedir?

Saol vitaminli su adından da anlaşılabileceği üzere günlük enerji ve vitamin ihtiyacını karşılayan doğal kaynak suyudur. Tam olarak 4 çeşdi bulunmaktadır. Bunlar; women fit, men power, multi-v ve c+ mix çeşitleridir. Women fit kadınların forma girmesi ve formda kalması için geliştirilmiştir. İçerisinde L-carnitine, diyet lifleri, ginseng g115 ve B vitaminleri bulunmaktadır. Men power ise erkekler için geliştirilmiş bir üründür. İçerisinde güçlenme ve enerji veren aminoasitler, L-carnitine, çinko, ginseng g115 ve B vitaminleri bulunmaktadır. Multi-v şişesinde ise A+C+E vitaminleri, D vitamini, vitamin B6 B8 B9 ve çinko bulunmaktadır. Son olarak c+mix şişesinde ise B vitaminleri, C vitamini ve çinko bulunmaktadır. Tüm bu içerikler oldukça doğaldır ve vücudunuz için faydalıdır. L carnitine; yağın enerjiye dönüşmesine yardımcı olan bir yağ oksidayonudur. Bunun yanı sıra birçok hastalığı önlemesi özelliği ile sağlık açısından önemli bir yere sahiptir ve oldukça gereklidir. Ginseng organik bir bitkidir. Vücudunuzun gelişmesi, kuvvetlenmesi ve enerjik olmasına yardımcı olan bu bitki özleri vücudun zayıflıklarla mücadele etmesinde oldukça etkilidir. Çinko bağışıklık sistemini güçlendirir ve metabolizmanın faaliyetlerinin düzene girmesinde oldukça önemli bir rol oynamaktadır. İçerisinde bulunan B, A, C ve E vitaminleri ise vücudunuzun sağlıklı bir yaşam için ihtiyaç duyduğu vitaminlerdir. Vücudunuzun yenilenmesi, güçlenmesi ve kuvvetlenmesi için gerekli olan bu vitaminler vitaminli şişelerin içerisinde bol ve yeterli miktarda bulunmaktadır. Vitaminli sular ile yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz.

Faydaları ve Zararları

Saol vitamin water doğal ve yararlı içeriği sayesinde birçok fayda sağlamaktadır. İçerisinde bulunan vitamin ve mineral özleri vücudunuzun işleyişine olumlu katkılar sağlamaktadır. Gerekli enerji miktarını sağlayan bu doğal sular, vücudunuzun zinde olmasını sağlar. Kalorisinin oldukça düşük olması sayesinde kilo almadan gerekli olan tüm vitaminleri vücudunuzda depolayabilirsiniz. Doğal vitamin suyu aynı zamanda içerisinde bulunan doğal etkiler ve özler sayesinde birçok hastalığa karşı vücut direncinizi güçlendirir ve kuvvetlendirir. Bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur. Farklı çeşitlerinden dilediğinizi, size en uygun olanı rahatça içebilirsiniz.

Fiyatı ne kadar?

Saol vitaminli water su fiyatı uygun fiyatlarla alıcılara sunulmuştur. Hem internet üzerinden hem de çeşitli marketlerden uygun fiyatlarla bu suları alabilir veya sipariş verebilirsiniz. 100 ml'lik şişelerde satılan bu sular fiyat olarak pahalı değildir ve bütçeye uygun şekildedir.

Nasıl kullanılır?

Saol vitaminli su kullanımı oldukça basittir ve pratiktir. Şişelerde hazır halde bulunan bu suları ihtiyacınız olduğu şekilde tüketmeniz yeterli olacaktır. Birçok ülkede pek çok insan tarafından kullanılan bu sular gün içerisinde istediğiniz saatte ve yerde kullanıma uygundur.

Nereden satın alınır?

Saol vitaminli su ülkemizde yeni duyulan fakat kısa sürede ilgi gören doğal kaynaklı bir sudur. Hem susuzluğunuzu hem de vitamin ve mineral ihtiyacınızı gideren bu sular birçok online alışveriş sitesinde ve marketlerde satışa sunulmuştur. Kolayca sipariş verebileceğiniz ve satın alabileceğiniz bu su sayesinde hem kendinizi zinde hissedebilir hem de forma girebilirsiniz. Kullananlar genel olarak memnun kalmıştır. Kullanıcı yorumlarını incelediğinizde insanların üründen ne kadar memnun kaldığı açık bir şekilde ortadadır. Sizler de doğal vitaminli su satın alabilir hemen etkilerini keşfedebilirsiniz. Sizler için tasarlanmış ve geliştirilmiş 4 seçenekten en uygunu kendinize seçip hemen deneyebilirsiniz.

Kemal Okur
vitamin suyu tam olarak ne işe yarar? sadece meşrubat olarak mı değerlendirmek lazım yoksa gerçekten isminde geçtiği gibi vitamin takviyesi de sağlıyor mu? eğer böyle bir destek sağlıyorsa bu içeceklerin marketlerde değil de eczanelerde satılması gerekmez mi? Beni aydınlatabilir misiniz?
Orhan
vitaminli sular insanda alışkanlık yapıyor. Men power alın. Zayıflattığı kesin çünkü ben uzun süredir içiyorum. Zaten zayıflamak için alıyorum. Yalnız kokusu berbat. Ilk içerken bu ne ya dersiniz. Daha sonrada günde iki kez içersiniz.
Burhan Çolak
vitaminli su yurtdışında oldukça yaygın ama Türkiye'de henüz o alışkanlık gelişmedi. Firmanın birkaç yıl daha beklemesi lazım bence
Yerlanbir61
Site yöneticisi umarım yorumumu yayınlarsınız.
Ve denemek için bu nedir diye arama yapanlara uyarım, yanılıp almayın sakın!
"SU İÇİN! TERTEMİZ MİSS GİBİ SU İÇİN, SU HAYATTIIR"
;)
Yerlanbir61
Bugün (21.08.2017) Trabzon Forum-Gratiste alışveriş yaparken susayıp içecek dolabına yöneldim. Su veya gazoz almaktı niyetim. Saol vitamin water women içeceği gördüm deneyeyim dedim. İlk yudumda bir şey anlamadım fakat şişeyi kokladığımda; anlatılamaz iğrenç ötesi, bozuk et, çürük patates, çöp gibi bir kokusu var. O nedir Allahınızı severseniz dünyadan ikram ettim! İnsan insana bunu yapar mı? içecek diye yapıp satılır mı bu? Bir de para verdim ona hala midem ağzımda, çünkü içtiğim o sıvı hala midemde kokusu midemden geliyor sanki.
ırmak tekcan
saol vitamin water kullananlar var mı? nerede satılır?
Murat
Merhabalar. Marketlerde satılıyor. Ben ilk kez Macro markette görmüştüm. Aslında denildiği gibi tadı felaket değil aslında. Hiç olmazsa men power ve C vitaminli olanları. Sitede bahsedildiği gibi bir çok ülkede kullanılıyor. Çünkü gün içerisinde yediğiniz ve içtiğiniz şeylerden tam olarak alamadığınız bazı şeyleri bu sayede alabiliyorsunuz. Bildiğim kadarı ile de fazlasını zaten idrar yolu ile de vücuttan attıyorsunuz.