X

Rhino correct nedir? Burun düzleştirici kullananlar, kullanıcı yorumları, faydaları, zararları ve fiyatı

Rhino correct nedir? Burun düzleştirici kullananlar, kullanıcı yorumları, faydaları, zararları ve fiyatı

Rhino correct; burnun düzleşmesini ve incelmesini sağlayan, ağrısız ve sancısız olarak buruna estetik görünüm kazandıran bir alettir.

Rhino correct nedir?

Rhino correctt, rinoplasti estetik ameliyatına gerek duymaksızın burnun düzelmesini ve daha kibar gözükmesini sağlayan alettir. Burundaki eğriliğin düzelmesine yardımcı olan bu alet günde 20 dakikalık bir kullanım sonucu kısa süre içerisinde etki göstermektedir. Burun eğriliğinin düzelmesini sağlayan bu aparat aynı zamanda burun ucunun kalkmasını da sağlamaktadır. Burun ile üst dudak arasında 90- 95 derecelik açının olması gerekmektedir. Aynı zamanda burun insan yüzünün %20sini kaplamalıdır. Bu oranların oluşmasına yardımcı olan burun düzleştirici aleti ile doğal ve hoş görünümlü bir buruna sahip olabilirsiniz.

Rhino correct kullananlar ve kullanıcı yorumları

Günümüzde birçok kişinin burnunda görünüş olarak problemler bulunmaktadır. Bu ürünü kullananlar kısa süre içerisinde burunlarındaki değişimleri anlatan yorumlarda bulunmuşlardır. Bu yorumlar açısında değerlendirildiğinde bu aletler burun ucunun kalkmasına, burundaki yan kanatların incelmesine yardımcı olarak daha kibar bir görüm sağlamaktadır.

Faydaları ve zararları nelerdir?

Rhino correctin faydaları hakkında şu şekilde belirtebiliriz:

  • Düşün burun ucunun kalkmasına yardımcı olmaktadır. Burun ucu kıkırdak bir dokudan oluşmaktadır. Bu kıkırdak soku esnek bir yapıdadır. Bu nedenle kolayca şekil alabilmektedir. Bu alet sayesinde burun ucunuz kalkmaktadır.
  • Burun kanatlarına yapmış olduğu baskı sayesinde incelme sağlamaktadır. Bazı burunlar büyük olmasa da kalın gözükmektedir. Bu alet burnun incelmesine yardımcı olarak daha düzgün görünmesini sağlamaktadır.
  • Burun ucunun kalkması ile birlikte burun boyunda kısalma meydana getirir.
  • Cerrahi operasyonlara nazaran ağrısız ve sızısız bir şekilde burnun şekil almasına yardımcı olur.
  • Daha simetrik ve altın oran ölçülerinde bir görünüm sağlar.

Rhino cerrectin zararları hakkında yapılan araştırmalar neticesinde herhangi bir bulguya rastlanılmamıştır. Cilde temas için uyumlu olan hassas plastiklerden üretilmiş olan bu aletler sert değildir ve zarar vermezler. Orjinal olmayan ürünlerin kullanılması sonucunda birtakım zararlar meydana gelebilmektedir. Sahte ürünler daha sert ve kırılgan plastikten yapıldığı için cildinize zarar verebilir ve kullanım sırasında canınızı acıtabilir. Bu nedenle kullanım için uygun değildir. Ürünü kullanırken zarar görmemek için mutlaka orjinal olarak satın alınız.

Kullanımı ve kullanım şekli nedir?

Üretimi Japonya'da yapılan ve ülkemizde de son zamanlarda oldukça popüler olarak tercih edilen rhino correct kullanımı oldukça pratiktir. Günde 20 dakika boyunca takılan bu alet 2-4 ay süre ile kullanılmaktadır. Süreç burnun şekline göre değişkenlik göstermektedir. Gene olarak 1 aylık kullanım sonucunda burun ucunda ve kanatlarda %50, burun eğriliğinde ise %25 oranında olumlu yönde değişkenlikler saptanmıştır. Sırt üstü yatarak 20 dakika boyunca aleti burnunuzda tutmanız doğal ve güzel görünümlü bir buruna kavuşmanıza yardımcı olacaktır.

Nerede satılır? Fiyatı ne kadar?

Resmi satış sitelerinde uygun ve kampanyalı fiyatlarla satılan rhino correct burun düzleştirici ile sizler de burun şeklinizde değişiklikler yaratabilirsiniz. Sipariş vermek ve satın almak istiyorsanız mutlaka orjinal ve faturalı ürün tercihinde bulununuz. Ağrısız ve sancısız bir şekilde güzel bir buruna sahip olmak istiyorsanız sizler de bu ürünü kullanabilir ve etkin sonuçlar elde edebilirsiniz.

Oya kandemir
Rhino correct kullananlar var mı? Kesin bir şekilde etki görebilir miyiz? Anladığım kadarıyla burnu inceltip kemik eğriliğini yok ediyormuş. Benim burnumda çok problem yok sadece kemik çıkıntısı var biraz. Bunun için kullansam etki gösterir mi?
Zehra Özdemir
Burun kemeri için rhino correct sipariş vermeyi düşünüyorum. Kullanıcı yorumlarını okudum ve görselleri inceledim biraz. Gerçekten işe yarar sonuçlar alınıyormuş. Bende burnumun biraz incelmesini istiyorum. Fiyatı ne kadar tam olarak?