X

Renex nedir? Selülit ve çatlak serumu kullanıcı yorumları

Renex nedir? Selülit ve çatlak serumu kullanıcı yorumları

Renex, hasarlı hücreleri yok ederek derinin yenilenmesini ve onarılmasını sağlayan, çatlak ve selülit gibi problemlerin ortadan kalkmasına yardımcı olan bir serumdur.

Renex nedir?

Zaman içerisinde hücrelerde meydana gelen hasarlar cilt üzerinde selülit ve çatlak oluşumuna neden olmaktadır. Kadınlarda yoğun olarak görülen selülit ve çatlak problemi özellikle hızlı kilo alıp verme ve doğum sonrasında oluşmaktadır. Renex çatlak serumu selülit oluşumunun giderilmesi için özel formüller geliştirilmiş bir yağdır. Deri üzerindeki hücrelerde meydana getirmiş olduğu yenileyici ve onarıcı etki sayesinde pürüzsüz bir yapılanma oluşturmaktadır. Kısa süre içerisinde göstermiş olduğu etkisi sayesinde selülit ve çatlak oluşumunu tamamen engellemeye yardımcı olmaktadır.

İçeriği, faydaları ve zararları

Renex selülit serumu tamamen doğal içerikten oluşmaktadır. İçerisinde deniz yosunu özü, hint yağı, tahiti yağı, jojoba yağı, kolajen, badem yağı ve kakao yağı bulunmaktadır. Asıl olarak özünü tahiti yağı ve deniz yosunu özü oluşturmaktadır. Tabi ki bunların tek başına kalıcı etkileri olmadığından diğer yağ esansları iler güçlendirilmiştir. Tahiti yağı tocopherol, yani yağ çözülen e vitamini bulundurmaktadır. E vitamininin yenileyici ve onarıcı etkisi bulunmaktadır. Deri altına kolayca nüfuz eden e vitamini burada yeni hücrelerin oluşmasına yardımcı olmaktadır. Meydana gelen yeni hücreler derinin yapı olarak gerin ve pürüzsüz gözükmesine yardımcı olmaktadır. Deniz yosunuz özü ise okyanustaki yosunlardan elde edilmiştir. Bu yosunlar su ilave edilerek daha fazla parça haline getirilmiştir. Yani hidrolize edilmiştir. Bu yosun özünün hücreleri yenileyici, besleyici özellikleri bulunmaktadır. Böylece hasarlı deri hücrelerinin ortadan kalkmasını sağlayarak yerine onarılmış yeni hücrelerin nüfuz etmesini sağlar. Bu serum içerisindeki bu etkili formül derinin altına kısa sürede etki eder ve bölgenin onarılmasını sağlar. Tamamen doğal bir içeriğe sahip olduğundan yan etkisi gözlemlenmemiştir.

Kullanımı ve kullanıcı yorumları

Doğal içerikli selülit ve çatlak serumu kullanımı hem basit hem de kolaydır. Çatlak ve selülit bulunan bölgeye dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanan bu serum kısa süre içerisinde etki göstermeye başlamaktadır. Kullananlar uygulanan bölgede karıncalanma hissinin ortaya çıktığını belirtmektedirler. Derinin altına nüfuz eden özel formülü kullanım anından itibaren buradaki hasarlı hücreleri onarır ve cildin yenilenmesine yardımcı olur. Renex serum kullanıcı yorumları incelendiğinde ürünün kısa bir süre içerisinde oldukça olumlu etkiler gösterdiği gözlemlenmiştir. Kullananlar ilk 1 ay içerisinde %50, 2 ay sonunda ise yaklaşık olarak %93 oranında bir iyileşme ve yenilenme olduğunu belirtmektedirler. İleri derece selülit oluşumlarında dahi etkili olan selülit serumu sayesinde sizler de pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Fiyatı ve satın alma bilgileri

Oldukça uygun fiyat ve kampanya seçenekleriyle satılan renex serum satın almak için resmi satış sitelerini ziyaret edebilir ve kolayca sipariş oluşturabilirsiniz. Düzenli kullanım sonrasında etkilerini kısa süre içerisinde gösteren bu serum ile pürüzsüzlüğü yakalayabilirsiniz. Bu zamana kadar aldığınız önlemler ve kullandığınız yöntemler işe yaramamış olabilir. Kendinize yeni bir sayfa açmak için şimdi sipariş verin ve hemen kullanmaya başlayın!

Gülizar Çakır
Renex kullananlar var mı? Fiyatı nedir? Selülit ve çatlaklar için oldukça etkili ve ideal bir ürün olduğunu duydum. Ben de denemek istiyorum ama nasıl kullanılır tam bilmiyorum. Deriye sürülünce bir yan etkisi olur mu acaba?