X

Protelan nedir, zayıflatırmı? Fiyatı, kullananlar, zararları

Protelan nedir, zayıflatırmı? Fiyatı, kullananlar, zararları

Protelan, bezelye proteini, süt proteini ve peynir altı proteinlerinin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş bir tür zayıflama ürünüdür. Diğerlerinin aksine zayıflamanızı sağlarken aynı zamanda da sağlıklı kalmanızı sağlayacak ürünlerdendir. Bir ilaç olarak düşünülmemesi gereken protelan herkes tarafından kullanılabilmektedir. Fakat şeker, tansiyon, hipoglisemin gibi hastalıkları olan kişiler bir uzmana danışmadan kullanmamalılardır. Protelan, içinde bulundurduğu proteinlerle günlük bir öğününüzü karşılamaya yetecek bir üründür. Vücudun günlük ihtiyaç duyduğu bir protein limiti vardır. Bu elbette ki kişiden kişiye değişmektedir fakat kilo başına 1 gr. olarak uzmanlar tarafından saptanmıştır. Böylece, 80 kilo olan birisinin günlük ihtiyaç duyduğu protein miktarı 80 gramdır. Aynı zamanda Türk Gıda Kodeksine göre üretilen her bir üründe en az 1 gram Omega 6 olması gerekmektedir. Bu ürün bunların hepsini sağlamaktadır.

Protelan nedir? İçeriği ve kullananlar

Protelan bir tür ek besin gibi düşünülmelidir bu nedenle herhangi bir zararının olduğu kanıtlanmamıştır. İnsanların ihtiyaç duyacakları ve vücuda zarar veren herhangi bir içerikleri yoktur. Tamamıyla doğal yollardan ve doğal malzemelerle üretilmiştir. İçerdikleri ise şunlardır:

  • Üç protein içerir.
  • Tatlandırıcı içermez.
  • GDO içermez.
  • Koruyucu madde içermez.
  • Hem hayvansal hem de bitkisel proteinler içerir.
  • Soya içermez.
  • Kıvam verici zamklardan içermez.
  • Vanilya aromalıdır.

İçerik olarak zararlı olan hiç bir şeyi içermemektedir. Bu nedenle insanların güvenle tercih edebileceği ürünlerdendir. Çünkü kilo problemi herkesin çok rahatsızlık duyduğu bir problemdir ve günümüzde 10 insandan 8'i bu problemi yaşamaktadır. Bu problemi yaşayan insanlar da aynı zamanda psikolojik açıdan da kendilerini iyi hissetmemektedirler. Bulundukları ortamda bazı problemlerle karşılaşabilmektedirler. Bu nedenle bu tarz ürünler gün geçtikçe artmaktadır çünkü talep artmaktadır. Bunların yanı sıra spor yapmaya ve daha az yemeye de dikkat edilmelidir. Ürünü kullananlar genel olarak memnuniyetlerini dile getirmektedirler.

Protelan nerede satılır? Fiyatı nedir?

Protelan bir paket içinde 9 tane ürün içermektedir. O ürünler de süt ya da yoğurtla birlikte tüketilmektedir. Fiyat olarak da satılan yerlere göre değişiklik göstermektedir fakat 169 TL 'den 249 TL 'ye kadar paketler halinde satılmaktadır. Bu ürünlere bazı eczanelerden ulaşılabileceği gibi internet sayfalarından da ulaşılabilmektedir. İsteyen herkesin bol bol araştırarak temin etmeleri önerilmektedir. Ayrıca ne olursa olsun kullanmadan önce bir uzmana da danışılmalıdır. Doğal yollardan zayıflamaya yardımcı, tokluk hissi veren ve aynı zamanda vücudun ihtiyaç duyduğu proteinleri almasını sağlayan bir ürün olması nedeniyle herkes tarafından tavsiye edilmektedir fakat kişiden kişiye de zararlı olabileceği ya da yarar göstereceği değişebilmektedir.

Gul
Tansiyon hastasıyım kullanabilir miyim?
Protelan
Protelan bir gıdadır ve bu sebeple kullanmanızda her hangi bir sorun yoktur. Fakat Protelan ile birlikte bir beslenme programı göndermekteyiz. Bu programı doktorunuza gösterip değişiklik yapmasını isteyebilirsiniz.
sevim
Tip 2 diyabet hastasıyım acaba kullanabilir miyim?
Protelan
Protelan bir GIDADIR ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Hacer Polatlı
Dr. Murat Topoğlu'nun çıkardığı bir ürün ve ona olan güvenimden dolayı satın aldım. Telefonda 3 haftada 4-7 kilo kadar verebilirsiniz dediler. 3 hafta sonunda 8 kg gitti. ilk hafta 3.5 sonra 2.5 3. hafta 2 gitti. Gerçekten tok hissettiriyor yanında gelen diyet listeside bence herkesin uyabileceği kadar rahat. Gönül rahatlığıya alabilirsiniz şahsen ben çok memnun kaldım ve tavsiye ediyorum.
Protelan
Yorumunuz için teşekkür ederiz
yasemin altun
protelan kullananlar var mı?fiyatı ne kadar acaba kullansam işe yarar mı ki bilemedim dah aönce hiç böyle birşey kullanmadım ondan sanırım biraz tereddütlüyüm. deneyenler bilgi verirse memnun olurum
Protelan
Merhaba
Yeni yıl kampanyamız başlamıştır 3 haftalık alımlarda 1 haftası 56TL'dir.
ürün yorumlarımız için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
seher öztürk
protelan kullananlar bana yardımcı olabilir mi? ben bu üründen almak istiyorum ama 1 ayda kaç kilo veriliyor. Ona göre kutu adeti belirleyeceğim.
Protelan
Merhaba, Protelan 3 haftalık paketlerimizde ortalama 4-7kg verilebilmektedir. 3 Hafta kullanım sonrası 2 gün ara verip ideal kilonuza erişene kadar devam etmeniz gerekir. Detaylı bilgi için mesai saaatleri içinde Müşteri hizmetleri ile telefonla görüşebilirsiniz.