X

Papaya slim nedir? Kullanımı, Fiyatları, Kullananlar, zararları

Papaya slim nedir? Kullanımı, Fiyatları, Kullananlar, zararları

Papaya slim, doğal ve sağlıklı zayıflama sağlayan, formda kalmanıza yardımcı olan doğal özlü bir üründür. Özel karışımı ve nitelikli formülü sayesinde kısa bir süre içerisinde kilo vermenizi sağlayan bu ürün aynı zamanda vücudunuzu temizler ve arındırır. Kilo vermek ve sağlıklı bir şekilde zayıflamak isteyenlerin tercihi olan bu ürün, yurt dışında satış rekorları kırmış ve artık ülkemizde de satışa sunulmuştur. Papayaslim nedir, nasıl kullanılır öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz...

Papayaslim içeriği

Papayaslim, papaya meyvesinden elde edilmiştir. Hem meyve hem de sebze olarak tüketilebilme özelliğine sahiptir. Meksika'da yetişen bu meyve birçok özelliğe sahiptir. İçeriği oldukça zengindir ve insan sağlığı için oldukça faydalıdır. Papaya meyvesi tam bir antioksidan kaynağıdır. Bu özelliği sayesinde vücudu temizler ve zararlı maddelerin dışarı atılmasına yardımcı olur. İçerisinde lif bulunur. Lifler sindirim sisteminin daha düzenli çalışmasını sağlarlar. Böylece metabolizma düzene girer ve sağlıklı kilo verimi başlamış olur. Papaya meyvesini vitamin ve mineral açısından da oldukça zengindir. Özellikle içerisinde a vitamini, B vitamini, C vitamini, magnezyum, folat, karoten, potasyum ve pontantik asit bulunmaktadır. Bu doğal içerikli ürün içerisinde bulunan meyvenin zengin özellikleri sayesinde kilo verirken aynı zamanda vitamin ve mineral ihtiyacınızın da karşılanmasını sağlar.

Faydaları ve zararları nelerdir?

Papaya slim, bağırsaklardaki kötü bakterilerin dışarı atılmasına yardımcı olurken, iyi bakterileri besler. Zararlı parazitlerin yok olmasını sağlayarak yağ yakımını hızlandırır. Güne başladığınız zaman metabolizmanız da hızlanır ve gün içerisinde yağ yakmaya devam edersiniz. Sindirim sisteminin düzenlenmesini sağlar ve böylece aç kalmadan sağlıklı bir şekilde kilo verirsiniz. Kandaki şeker oranının düzenlenmesine yardımcı olan bu ürün, yağların depolanmasını engeller. Vücuttan yağ atmanızı sağlayan bu ürün aynı zamanda yağ depolanmasını engelleyerek etkili bir şekilde kilo vermenize yardımcı olur. İçerisinde yeterli miktarda bulunan vitamin ve proteinler vücudun gerekli yağ ihtiyacını karşılar. Bu nedenle vücut tekrar yağ depolamaya gerek duymaz. Daha önceden depolanmış yağları ise metabolizma hızının artmasıyla vücuttan atacaktır. Kullananlar ve kullanıcı yorumları genel olarak ürünün herhangi bir yan etkisi olmadığını belirtmektedir. Bitkisel bir içeriğer sahip olduğu için alerjik bir durum yaratmamaktadır. İçerisinde herhangi bir kimyasal madde ve bileşen bulunmamaktadır.

Papaya slim nasıl kullanılır?

Papaya slim kullanımı sabah ve akşam olmak üzere günde 2 keredir. Sabah uyandığınızda 1 bardak sıcak ve soğuk suya bu doğal üründen koyunuz ve karıştırdıktan sonra içiniz. Akşamları ise yemekten sonra 1 bardak ılık suya koyup içiniz. Sabah içtiğiniz zaman gün içerisinde vücudunuz devamlı olarak çalışır ve yağ yakar. Akşam içtiğinizde ise yağı ve şekeri tutarak vücut tarafından emilmemesini sağlar. Bağırsaklarınızı düzenli bir şekilde çalıştırarak gaz ve mide sorunlarının ortadan kalkmasına yardımcı olur. Düzenli ve etkili kullanım sonucunda ise 1 hafta içinde kilo vermeye başlarsınız.

Sipariş ve fiyat

Papaya slim sipariş vermek için Türkiye resmi satış sitelerini ziyaret edebilirisiniz. Oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulan bu ürün sayesinde sağlıklı bir şekilde kilo verebilir ve formda kalabilirsiniz. Zengin içeriği sayesinde kilo verirken halsizlik ve enerji düşüklüğü gibi problemlerle karşılaşmazsınız. Yaz bitmeden kilolara veda etmek için şimdi papaya slim deneyin!

nurcan aksoy
papaya meyvesini çok seviyorum ama bu zamana kadar zayıflatıcı etkisi olduğunu bilmiyordum. Direk meyvesini yesek kilo veremez miyiz? Bu ilacı mı kullanmak gerekiyor?
Özlem Tekin
Pelin Öztekin son hali beni oldukça şaşırttı. BKM mutfak programındaki halinden eser kalmamış. Tabi zayıflamak zor kiloyu korumak daha da zor. instagram takipçisi olarak geçenlerde papaya ile formunu koruduğunu açıklamıştı ben de kilomu korumakta çok zorluk çekiyorum. Zayıfladıktan sonra ideal kiloda kalmak benim için zor olduğundan papaya denemek istiyorum. Ben bu ürünü nereden satın alabilirim? Fiyatı ne kadar? Eczane aktar gibi yerlerde satılıyor mu? sağlığa zararı olur mu? çok merak ediyorum
neriman sucu
papaya slim kullananalr var mı ya ben sipariş vericem ama iş yararmı bilmiyorum. şikayeti olan var mı acaba????
Papaya slim mağduru
Ben kullandım. Beş para etmez. Kullanmaya başladım 1 haftada 5 kilo aldım. Vücut su tuttu. Iade için aradım. 1 hafta salladılar. Bugün tekrar aradım biz satmadık kaydınız yok deyip inkar ettiler. Hologram falan sahte. Fatura da sahte. Sakın almayın