X

Otrinatura Plus Burun Spreyi Nedir? Kullananlar, Fiyatı, Faydaları, Zararları

Otrinatura Plus Burun Spreyi Nedir? Kullananlar, Fiyatı, Faydaları, Zararları

Otrinatura plus burun spreyi en basit şekliyle tanımlamak gerekirse burun tıkanıklığı açmaya yardımcı olan doğal deniz suyudur diyebiliriz. Burun tıkanıklıklarında doktorlar tarafından genellikle verilen spreydir. Ayrıca burun yollarını temizleyen bir özelliğe sahiptir. Koruyucu içermeyen nane özlü bir burun spreyidir. Deniz suyunda bulunan magnezyum, çinko ve demir gibi elementlerden oluşur. Burun tıkanıklığında önerilen en iyi burun spreylerinden biridir. Enfeksiyonların, vücutta yayılmasını engeller. Burun yollarlını temizleyerek, akıcı bir özelliğe sahiptir. Var olan virüsleri ortadan kaldırmaya yönelik çalışmaları vardır. Buruna püskürtüldüğü halde ilk olarak, burunda ciddi anlamada bir rahatlama hissedilir. Burun boşluklarını nemlendirerek, daha kaliteli bir şekilde nefes almanıza yardımcı olacaktır. Hızlı bir şekilde rahatlama hissi duyulur. Kullanılacak olan ilaçların yanına verilen diğer ilaçlar ile birlikte kullanılabilir. Burun spreyi özellik ile 6 yaş ve üzeri için uygundur. Koruyucu gaz içermez, zararlı gaz içermez. Otrinatura doz ayarlı burun spreyidir.

Otrinatura burun spreyi nedir?

Bu ürünü kullanmadan önce, muhakkak talimatlarını okumak gerekmektedir. Aklınıza takılan herhangi bir soruyu, doktorunuza ya da eczacınıza sormanız gerekmektedir. Soğuk algınlığı ya da nezle sonrasında burunda şişme meydana gelebilir. Otranitura deniz suyunu kullanarak, burnunuzda bulunan şişme ve tıkanıklıklar son bulacaktır. Ürün ayrıca burunda bulunan mikrop ve bakterilerin dışarı atılmasına yardımcı olur. Böylelik ile kışın geç geçen griplerden bu ürün ile kurtulmanız mümkündür. Her şeyde olduğu gibi, bu ürünü de kullanmadan önce talimatlarını okumanız gerekmektedir.

Otrinatura plus sprey faydaları ve zararları

  • Ürünün içerisinde bulunan herhangi bir ürüne karşı alerjiniz var ise, dikkat edilmelidir.
  • Yakın bir zamanda burun ameliyatı geçirdiyseniz ya da burnunuza bir darbe aldıysanız sıkıntı yaşayabilirsiniz.
  • Ürünü kullanmadan önce güzelce bir çalkalayın. İlk kullanımdan önce, havaya sıkın ardından ortama sıkın.
  • Bir yandan nefes alırken bir yandan da püskürtme işini halletmeniz gerekmektedir.
  • Günde en az bir kere, bir burun deliğine 6 damla olacak şekilde damlatılmalıdır.

OtriNatura plus deniz suyu okaliptus özlü burun spreyi

İçindeki maddelere karşı duyarlılığınızın olup olmama gibi durumları önemlidir. OtriNatura Plus okaliptus 6 yaşından küçük çocuklara verilmemelidir. Gebelik ve emzirme dönemlerinde kullanılmamalıdır. Kırılmış ürünlere asla tercih etmeyin. Eğer ki şikayetleriniz 10 günü aşar ise, sıkıntı var demektir. Muhakkak doktora görünmekte fayda vardır. Ürünün üzerinde yazılı bulunan tarihten fazla süre kullanmamalısınız. Ürün açıldıktan sonra 6 ay içerisinde kullanılması gerekmektedir. Üretim yeri Fransa'dır. Otrinatura Plus fiyatı 20 TL'dir. Her bütçeye uygundur. Memnun kalan birçok müşteri mevcuttur. Aklına takılan herhangi bir soru için, çağrı merkezimizi arayarak istediğiniz bilgilere ulaşmanız mümkündür. Ürün ilk olarak kullanılmaya başlandıktan sonra, burunda karıncalanma başlamıştır. Bu anlıktır, kalıcı olmayı sağlar. Ambalajında saklamaya gayret edin. İdeal sıcaklık 0-25 derece arasında olduğudur. Herhangi bir sorun yaşadığınızda vakit kaybetmeden doktorunuza danışabilirsiniz. Sprey kullanımını birçok doktor da tavsiye etmektedir. Kullananlar ürünün etkileriyle ilgili deneyimlerini yorum olarak yazabilirler..

Meliha
Bende bu spreyden almak istiyorum ama yorumlardan anladigim kadariyla pekte memnun olan olmamis ben cok seyi denedim ama sorunumu cözemedim bazen insan cok çaresiz aciz kaliyor
sibi
Nicin hamileler kullanamiyor dogal icerikli ve deniz suyu ilac kimyasal icermeyen bir urun oldugu halde?
beyhan
ALLLAHIN verdigi suyu minnacık bi şişeye koyup 20 tl satmak vicdansızlıktır. evde tuzlu steril su hazırlarım daha iyi bundan
cem
Bende almak istiyorum ancak benim arkadaşım ameliyatlık olan burnuna sülük tedavisi yaptırmış aylardır rahatım diyor.
Kagan
Daha önceler otrivine kullanan ben, doğal diye bunu deneyeyim dedim lakin bende hiçbir etkisi olmadı. Nedenini anlamış değilim.
Merve
Benim için mucize gibi bir etkisi oldu. Spreyi sıkar sıkmaz değil ama 3-4 dakika sonra gerçekten çooook rahatlatıyor. Burun tıkanıklığından uyuyamıyordum, ağzım açık kaldığı için boğazım da tahriş oluyordu. İyileşirim diye 3 gün bekledik, geçmeyince bu spreyi aldık. İyiki de almışız. Ben çok memnun kaldım. Her iki tarafa 1er fıs yetiyor. Etkisi birkaç saat kalıyor.
Gönül38
Günlük kullanım için uygun mudur? çocuğum burun temizlemede sıkıntı yaşıyor da
Serkan
Arkadaşlar almayın bende işe yaramadı 6 defa tek bir burun deliğine püskürtmeme rağmen açmadı daha çok tıkadı 20 tl boşuna gitti iade etme yollarını arıyorum
nuri
merhaba günaydın ben bu burun spreyini aldım kullandım midemi bastı çok rahasız etti beni ne yapmam gerek? teşekkürler
ayşe
Oğlum üç yaşında ve sürekli burnu tıkanıyor kullansam olur mu üç yaş için uygun mu?
ayşe
Cevap bekliyorum üç yaş çocuk için uygun mu sprey?
mesut
Uygun olmaz Ayşe hanım 6 yas ve üzeri içindir
ayşegül
Günde en az bir kere, bir burun deliğine 6 damla olacak şekilde damlatılmalıdır. yorumu hatalı bir yorum. her defasında bir defa olmak üzere en fazla 6 defa kullanılabilir
Oya Pınar
otri natura plus brun sprey kullanmak istiyorum ama satın almadan önce işe yarayıp yaramadığından emin olmam lazım. Kullananlar bana yardımcı olabilir mi? satın almalı mıyım?
Cemil Sonar
otri natura burun açma spreyi kullanan yok mu? işe yarıyorsa almak istiyorum. Bazı bitkisel yağlar da burun açıyor ama sadece burun açması yetmez sağlığa da bir yan etkisinin olmaması lazım.
Dilek
Ben 5 senedir otrivin mentollu bagimlisiyim bu urun ise yarar mi bilmiyorum tedavi edici ozelligi var mi acaba
Oya Sancak
otrinatura plus okaliptus özlü deniz suyu kullanan var mı? Burun spreyi almak istiyorum ama işe yarıyor mu emin değilim!
Gökhan
Evet kullanıyorum gayet güzel. Zamanla sanki burnunuz hiç tıkanmamış hissine geçiyorsunuz.