X

Nur Yerlitaş nasıl kilo verdi? Kaç kilo zayıfladı?

Nur Yerlitaş nasıl kilo verdi? Kaç kilo zayıfladı?

Ünlü moda tasarımcısı Nur Yerlitaş verdiği kilolarla ve uyguladığı yöntemle oldukça merak konusu olmuştur. Nur Yerlitaş nasıl kilo verdi diye merak edilirken ünlü tasarımcı zayıflama yöntemi hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu.

Nur yerlitaş nasıl kilo verdi?

Fazla kilolarıyla sürekli gündem olan hatta gündemden düşmeyen ünlü modacı Nur Yerlitaş bu sefer verdiği kilolarla tüm dikkatleri üzerine topladı. Moda tasarımlarıyla adından sıkça söz ettiren Yerlitaş son zamanlarda vermiş olduğu kilolarla da konuşulmaktadır. Nur Yerlitaş zayıfladı haberleriyle gündeme oturan ünlü modacı bu sırrını sağlıklı beslenmeye ve düzenli olarak uygulamış olduğu bir diyet programına dayandığını belirtti. Mide ameliyatı geçirmediğini dile getiren ünlü modacı aynı zamanda vitamin desteğinin de eksin olmadığını açıklayan dolaylı birtakım açıklamalarda bulundu. Bunun yanı sıra doğal ve sağlıklı beslendiğini ekleyerek doğal zayıflamanın sırrını açıklayan birtakım cümleler dile getirmiştir.

Nur Yerlitaş kaç kilo zayıfladı?

Kilo verme yöntemini açıklarken zayıflama sürecini 11 aya böldüğünü dile getiren Nur Yerlitaş, standartların üzerinde bir kiloya sahip olduğunu ve olması gereken vücut ölçülerine göre kilo verdiğini dile getirmiştir. Bir zamanlar fazla kilolarıyla başı dertte olan ünlü modacı doğal ve sağlıklı beslenme sonucunda zayıfladığını ve aynı zamanda bu süreç içerisinde vitamin içeren çeşitli gıda takviyelerini de eksik etmediğini dile getirmiştir. Ana öğünlerde tüketmiş olduğu porsiyonları yavaş yavaş azalttığını ve buna bağlı olarak zaman içerisinde midesinin de küçüldüğünü belirtmiştir. Sporu ve egzersizi ihmal etmeyen ünlü modacı zayıflamak için tüm kurallara uyduğunu belirtmiştir. Son zamanlarda forma girmesiyle dikkatleri üzerine toplayan ünlü modacı herkesi şaşırtmayı başarmıştır.

Nur Yerlitaş'ın zayıflama formülü nedir?

Zayıflamak ve kilo vermek için doğal yöntemleri dile getirdiğini açıklayan Yerlitaş, sağlıklı ve düzenli beslenmenin ameliyat olmaktan daha etkili olduğunu dile getirmiştir. Vücut yapısına uygun bir diyet programı uygulayan tasarımcı aynı zamanda bu süreç içerisinde vücudunu dinç tutacak vitamin içerikli gıda takviyelerini tüketmeyi ihmal etmemiştir. Metabolizmayı hızlandırıcı besinler ve takviyeler tüketerek sağlıklı bir şekilde zayıflama sağladığını belirtmektedir. Nur Yerlitaş'ın zayıflama yöntemi tamamen doğal ve insan sağlığına faydalı olarak geliştirilmiştir. Metabolizmanın çalışma hızını destekleyen takviyeler sayesinde zayıflama sürecinin doğal bir şekilde işlemesini sağlanmıştır.

Sağlıklı zayıflamanın yolları nelerdir? Nasıl zayıflarım?

Her ne kadar kilonuz olursa olsun kontrollü bir şekilde zayıflamak imkansız değildir. Nur Yerlitaş'ın uygulamış olduğu yöntemleri deneyerek sizler de sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Oldukça ideal görünümü ile son zamanlarda tüm dikkatleri üzerine toplayan ünlü modacı bu sürecin anca doğal yöntemlerle gerçekleşebileceğini anlatan yorumlarda bulunmuştur. Nur Yerlitaş nasıl zayıfladı diye merak ediyorsanız ve bu şekilde sağlıklı zayıflamak istiyorsanız mutlaka düzenli beslenmeye özen göstermelisiniz. Ayrıca vitamin destekli, metabolizmanın hızlanmasına yardımcı olan gıda takviyesi niteliğindeki ürünleri kullanmayı ihmal etmeyiniz.

Çiğdem Sarıkaya
Nur Yerlitaş nasıl kilo verdi çok şaşırdım gerçekten. En son gördüğümde oldukça zayıflamış görünüyordu. Zayıflama formülünü merak etmiyor değilim gerçekten. Nasıl zayıfladı biliyor musunuz?