Moringa çayı nasıl yapılır? Nereden satın alınır? Kullanıcı yorumları ve fiyatları

Moringa çayı nasıl yapılır? Nereden satın alınır? Kullanıcı yorumları ve fiyatları

Moringa çayı metabolizmayı hızlandıran ve fazla yağları yakmaya yardımcı olan güçlü antioksidan özellikli bir bitki çayıdır.

Moringa çayı nasıl yapılır?

Besleyici özellikli bu çay, moringa bitkisinden elde edilen ve içerisine karahindiba kökü, zencefil, tarçın, barut ağacı, avakado yağı, kiraz sapı, mate yaprağı ve spirulina eklenerek etkisi ve arttırılan bir bitki çayıdır. Yapımı aşamasında bu doğal bitkinin yanı sıra diğer bitki türlerinin içeriklerinden de yararlanılmaktadır. Bu etkisi sayesinde vitamin ve mineral açısından oldukça zengin olan bu çay sağlamış olduğu uzun süreli tokluk hissi sayesinde vücutta yağ yakımının gerçekleşmesini sağlar. Aynı zamanda besleyici özelliği sayesinde bağışıklık sisteminin de güçlenmesini sağlamaktadır.

Faydaları ve zararları nelerdir?

Tamamen doğal bitkilerden elde edilen moringa çayı faydaları oldukça fazladır. Kalıcı olarak yağ yakmaya ve kilo vermeye yardımcı olmasının yanında aynı zamanda antioksidan özelliği sayesinde arındırıcı etkiler yaratmaktadır. Metabolizma hızını yaklaşık olarak 3 kat arttıran bu çay vücuttaki şişkinliklerin azalmasına etki eder. Bağırsakların temizlenmesine etki eder ve güçlü bir sindirim sisteminin gerçekleşmesini sağlar. Karaciğer sağlığı, göz sağlığı, diyabet, cilt ve saç üzerinde önemli etkilerde bulunmaktadır. Vücudu şişkinlik ve toksinlerden arındıran yapısı sayesinde ödem atmaya yardımcı olur. Aynı zamanda ödem oluşmasını da engeller. Gün içerisinde tüketilen yiyeceklerden alınan karbonhidratların vücut tarafından emilimini engeller. Bağırsaklardaki yağlanmayı önler ve şişkinliğin azalmasına yardımcı olur. Karın bölgesindeki fazla sıvı ve gazın dışarı atılmasına yardımcı olur. Sindirimi kolaylaştırarak kalıcı olarak zayıflamaya yardımcı olur. Moringa çayı kullanıcı yorumları incelendiğinde bu doğal bitki çayının herhangi bir yan etkisinin olmadığı gözlemlenmiştir.

Nasıl kullanılır?

Doğal içerikli bu çayın kullanımı sabah ve akşam olmak üzere günde iki defadır. Kullanım öncesinde yaklaşık 1 fincan kadar suyu kaynatınız. Sonrasında içerisine 1 adet bu doğal çaydan atınız ve 4 dakika demlenmesini bekleyiniz. Bu basit işlem sonrasında afiyetle içebilirsiniz. Yemeklerden 30 dakika önce içmeniz önerilmektedir. Hamile anne adaylarının içmesi sakıncalıdır. Emziren annelerin ise bebeğin normal besine geçeceği aya kadar içmesi sakıncalıdır. Yüksek tansiyon hastaları ve ileri derece şeker hastaları ürünü kullanmadan önce bir uzmana danışmalıdır. Eğer devamlı olarak ilaç kullanıyorsanız doktorunuza danışarak kullanmanız tavsiye edilir.

Fiyatları nedir? Nereden satın alınır?

Moringa çayı fiyatları bütçeye uygundur ve herkesin alabileceği şekildedir. Genel olarak bu besleyici çayı merak edenler moringa çayı nereden satın alınır diye araştırmaktadırlar. Bu doğal bitki çayı birçok resmi satış sitesinde uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur. Satın alırken ve sipariş verirken ürünün orjinal olmasına özen gösteriniz. Orjinal olmayan ürünler sağlığınızı riske atabilir ve tam etki görmenizi engelleyebilir. Artık fazla kilolarınıza veda etmenin vakti geldi! Bu doğal içerikli besleyici çayı hemen kullanmaya başlayabilir ve fit bir vücuda sahip olabilirsiniz.

moringa çayının faydaları oldukça fazla ama yan etkileri konusunda benim bazı endişelerim var. Acaba kullanan arkadaşlar bir zararını gördü mü? kaş yapalım derken göz çıkarmak istemiyorum eğer bir zararı olmayacaksa ben de zayıflamak istiyorum.
aslı hanım ben de sizin gibi düşünceler içindeyim. Çünkü faydasıyla ilgili çok şey yazılmış ama zararları konusunda açıklama pek fazla göremedim. Gerçekten zararsız bir şey mi yada yan etkileriyle ilgili bilgileri ben mi bulamadım :(
moringa nereden alınır? ben çaydan sipariş vermek istiyorum ama kaç tane aktara sorduysam çok nadir bulunan ve pahalı bir çay olduğu için satmıyoruz dediler. Bir türlü bulamadım internette satan internet sitesi var mı? fiyatı benim için önemli değil yeterki işe yarasın
Moringa çayı nedir? Ne işe yarar? Zayıflama ve ödem konusunda çok etkili olduğunu duydum denemek istiyorum ama zararları olur mu? Kullananlar var mı? Nasıl kullanılır kullanım sırasında spor yapmak gerekir mi?