X

Luis bien hair fiber dolgunlaştırıcı saç spreyi kullananlar ve şikayetler

Luis bien hair fiber dolgunlaştırıcı saç spreyi kullananlar ve şikayetler

Luis bien hair fiber dolgunlaştırıcı saç spreyi, içerisinde bulunan etken maddeler sayesinde hem saçın güçlenmesini sağlar hem de saç derisine yoğun bir şekilde bakım yaparak saç köklerinin güçlenmesine yardımcı olur. Birçok erkeğin problemi olan saç dökülmesi farklı nedenlere bağlı olarak karşımıza çıkabilmektedir. Stres gibi dış nedenlere bağlı olabileceği gibi genetikte olabilmektedir. Saçlarınızın gür ve sağlıklı görünmesine yardımcı olan bu sprey ile dökülmeyi engelleyebilir ve sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz.

Luis bien saç spreyi içindekiler

Luis bien hair fiber saç spreyi ipek liflerinden ve keratin proteinlerinden oluşmaktadır. Ürünün içerisinde bulunan ipek lifler oldukça ince ve küçük boyutlardadır. Bu özelliği sayesinde saç telleriyle kolayca bütünleşebilen bu lifler, çok kısa bir süre içerisinde saçlarınızı kalınlaştırır ve dolgunlaştırır. Ürünün içerisinde aynı zamanda hexapeptide-11, betaine, meyve asitleri ve yeşil çay özü bulunmaktadır. Nano teknoloji ile geliştirilen bu sprey terlemeye ve suya karşı dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Bu sprey tamamen zararsız bir gazdır. Karbon ve hidrojenden meydana gelmiş olan bu sprey içerisinden çıkan moleküller direkt olarak saça yapışmaktadır. Bu moleküller saça tutunurlar ve böylece saçın daha kalın daha gür gözükmesini sağlarlar. Diğer dolgunlaştırıcı saç spreyleri akma yaparken luis bien saç spreyinde bu durum oluşmaz. Su, yağmur ve terleme gibi etkenler ile karşılaşıldığında saçın normal görünümünü bozmaz ve dolgun bir görüntü vermeye devam eder.

Faydaları nelerdir?

Luis bien dolgunlaştırıcı saç spreyi kolay kullanımı sayesinde sizi hiç zorlamaz. Gün içinde rahatça kullanabileceğiniz bu sprey, oldukça kısa bir süre içerisinde etki gösterir. Saçlarınızın sadece dolgun gözükmesini sağlamaz aynı zaman saç tellerinize ve saç köklerinize derinlemesine 3 boyutlu bir bakım gerçekleştirir. Saç tellerini kökten uca besleyerek saçlarınızın canlı gözükmesine yardımcı olur. Saç köklerini güçlendirici etkisi sayesinde saç tellerinin köklerine daha sağlam tutunmasına yardımcı olur. ATP üretiminin artmasına yardımcı olan sprey bu özelliği sayesinde hücresel aktivitelerin de artmasını sağlar ve böylece saça hücresel bazda etki eder. Ölü derinin saç derisinden atılmasına yardımcı olarak yeni hücrelerin oluşumunu sağlayarak yeni deri oluşumunu sağlar. İçerisinde bulunan yeşil çay özü sayesinde doğal antioksidan özelliği sağlar. Saç derisini UV ışınlarından korur, cildi yatıştırır ve serbest radikallerden korur. İçerisindeki zengin aminoasitler yıpranmaları onararak, saç telini güçlendirir. Saçın beslenmesini sağlayarak canlılık ve parlaklık sağlar.

Nasıl kullanılır?

Luis bien hair fiber saç spreyi kullanımı oldukça basittir. Spreyi saçınıza uygulamadan önce 5-10 saniye kadar çalkalayınız. Dolgunlaştırmak ve gür gözükmesini istediğiniz bölgeye yaklaşık olarak 10 cm uzaklıktan dairesel hareketler ile uygulayabilirsiniz. Çok fazla sıkmamaya özen gösteriniz. Uygulama yapılan bölgeyi 15 saniye kadar makine ile kurutun. Sonrasında saç fırçası ile saçınızı tarayarak şekil verebilirsiniz. Kolay kullanımı sayesinde birçok erkek tarafından yoğun ilgi gören bu ürün ile sizler de saçlarınızın gör ve bakımlı gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Fiyat ve sipariş

Luis bilen dolgunlaştırıcı saç spreyi Türkiye resmi satış siteleri üzerinde uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Üründen tam etki görebilmek için mutlaka orjinal ürün satın alınız. Kolayca sipariş verebileceğiniz bu ürün sayesinde saçlarınız eskisinden daha gür daha parlak ve canlı gözükecektir. Saçlarınızın bakımını yapan ve aynı zamanda bakımlı gözükmesine yardımcı olan bu ürün ile daha bakımlı gözükeceksiniz.

Fatih Ulusoy
Arkadaşlar benim saçlarım çok seyrek onun için kullanmak istiyorum etkili olur mu? Kullananlar varsa bilgi verirse iyi olur