X

Kaş dolgunlaştırmak için my elite brows fiyatları, yorumlar ve renkler

Kaş dolgunlaştırmak için my elite brows fiyatları, yorumlar ve renkler

My elite brows, kaş dolgunlaştırıcı etki yaratan ve kaşların daha çekici daha doğal gözükmesine yardımcı olan bir makyaj ürünüdür.

My elite brows nedir?

Dolgun ve çekici kaşlar yüzün iması ve güzelliği için son derece önemlidir. Narin bir yapıya sahip olan kaşlar çabuk zarar görüp dökülebilir. Bunun sonucunda ise meydana seyrek kaş problemi çıkar. Birçok kadının yaşadığı bu problemi gidermek ve kısa bir süre içerisinde dolgun, doğal kaşlara ulaşmayı mümkün hale getiren my elite brows kaç mühürü, yapılan dermatolojik testler sonrasında satışa sunulmuştur. Kusursuz kaşların sırrı olan bu ürün farklı renk çeşitleriyle her tene uyum sağlamaktadır.

Renkleri nelerdir?

Kolay, hızlı ve pratik bir kullanıma sahip olan my elite brows 3 farklı renk seçeneğinden oluşmaktadır. Gri, açık kahve ve koyu kahve renklerinden meydana gelmektedir. Bu üç farklı rengi karıştırırak ayrıca 2 renk daha yakalanabilir ve 5 ton elde edilebilir. Açık renk elde etmek kaşlarınıza hafifçe bastırmanız yeterlidir. Koyu renkler için ise daha fazla bastırılması gerekmektedir. Tüm cilt tonlarına uyarlanabilen renkleri sayesinde bu ürün çok kısa bir süre içerisinde dağınıklık etkisi yaratmadan kaşlarınızın kusursuz ve doğal gözükmesini sağlar.

Kullananlar ve yorumlar

My elite brows kullananlar yalnızca 3 saniye içerisinde istedikleri kaşlara kavuşmaktadırlar. Eşit görünen kusursuz kaş görünümü sağlayan bu doğal ürün, acısız ve zahmetsiz bir şekilde kaşınızdaki boşlukları doldurur ve daha dolgun bir görünüm sağlar. Gün boyu kalıcı etki sağlar ve bu görünümü elde etmek için sadece 3 saniye harcar. Uzun saatler süren kaş dolgunlaştırıcı yöntemlere göre daha etkili ve pratik olan bu kaş mühürü sayesinde sorunsuz ve kusursuz kaşlara sahip olabilirsiniz. Kullananlar tarafından yorumlarda kişilerin kısa bir süre içerisinde hayallerindeki kaş görünümüne kavuştukları gözlemlenmiştir. Ürün hakkında herhangi bir şikayet ya da yan etki bulunmamaktadır.

Nasıl kullanılır?

Pratik kullanımı olan my elite brows kaş dolgunlaştırıcıyı kullanmadan önce kaşınızı nemlendiriniz. Vermek istediğiniz şekle göre nemlendiriniz. Sonrasında mühürü toza basınız. İstediğiniz tonu yakalamak için çok ya da az bastırabilirsiniz. Sonrasında mühürü kaşlarınızda 3 saniye boyunca tutunuz ve bastırınız. Eğer çok bastırırsanız koyu hafif bastırırsanız açık bir renk yakalamış olursunuz. Dağılmadan kaşlarınızda renk veren bu uygulama sonrasında dilerseniz kaşlarınızda son düzeltmeler yapabilir ve daha etkili bir görünüm yakalayabilirsiniz. Suya dayanıklı olan bu ürün makyaj temizleyicilerle kolayca çıkartılabilmektedir.

Fiyatları ve sipariş

Resmi satış sitelerinde satışa sunulan my elite brows fiyatı oldukça uygundur. Kaşlarınızda kusursuzluk etkisi yaratan bu doğal kaş dolgunlaştırıcı makyaj ürünü ile çekici ve doğal kaşlara kavuşabilmek için sipariş vermeniz yeterlidir. 3 saniyede mükemmelliği yakalamak için hemen deneyin! Tüm gün rengi solmadan kalıcı etki sağlayan bu kaş dolgunlaştırıcı ürün sayesinde gün boyu etkili bir görünüm elde edebilirsiniz.

Menekşe Demir
kaş dolgunlaştırıcı kaşe kullanan var mı? kaşlarım çok seyrek olduğu için çok kötü duruyor. Biraz daha belirgin olsun istiyorum bunu nereden satın alabilirim?