X

iHair saç, sakal çıkarır mı? Nasıl kullanılır? Kullanıcı yorumları, içeriği ve şikayetler

iHair saç, sakal çıkarır mı? Nasıl kullanılır? Kullanıcı yorumları, içeriği ve şikayetler

İhair hem saç hem de sakallar için kullanılan, kıl köklerine derinlemesine etki yaparak güçlenmesini sağlayan doğal içerikli bir bakım serumudur.

iHair saç, sakal çıkarır mı?

Doğal bir bakım kompleksi olan ihair serum hem kadın hem de erkekler tarafından kullanılabilen bir üründür. Erkekler hem saçları hem de sakalları için kullanırken kadınlar ise genel olarak saç dökülmesini engellemek için kullanmaktadır. Kıl köklerinde besleyici, onarıcı ve güçlendirici etkiler meydana getirerek saçların kırılmasını ve koparak dökülmesini engellemektedir. Bilinen diğer serumlara göre yaklaşık 10 kata kadar daha hızlı etki gösteren bu ürün saç uzaması, yeni saç oluşumunun sağlanması, saçın hacminde artış sağlanması ve saç kökünde yenilenme ve onarım meydana getirmektedir. Tüm bu etkilerin her biri yaklaşık olarak %85 üzerindedir.

İhair nasıl kullanılır?

Doğal içerikli bir bakım ürünü olan bu doğal serumun kullanımı oldukça basittir. Saç köklerine dairesel hareketlerle masaj yapılarak sürülen bu serum deri tarafından hızlı bir şekilde emilir. Bu sayede etkilerini çabuk bir şekilde gerçekleştirir. Saç kökleri üzerinde yaratmış olduğu etkili bakım saçların daha dolgun ve gür çıkmasını sağlar. Aynı zamanda sakala da uygulanabilen bu serum sakalların hem şekilli hem de gür bir şekilde uzamasını sağlamaktadır. Düzenli ve etkili bir kullanım sonucunda kısa sürede başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir. Üründen tam etki görebilmek için mutlaka orjinal ürün sipariş veriniz. Orjinal olmayan ürünler saç ve sakal sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Olumlu bir etki de yaratmayabilir.

Kullanıcı yorumları, içeriği ve şikayetler

İhair içeriğinde minoxidil ve aminexil bulunmaktadır. Minoxidil saç kökleri için oldukça faydalı bir etken maddedir. Bu bakım serumunun güçlendirilmiş formülü içerisinde etkisi arttırılan minoxidil yaklaşık olarak 3 kata kadar daha fazla etki yaratmaktadır. Bu da kısa sürede güçlü ve sağlıklı kıl köklerinin oluşmasına yardımcı olur. Saçların nem dengesini sağlayarak kuruyup dökülmesini engelleyen ihair aynı zamanda yeni saç oluşumunun gerçekleşmesini sağlayarak saç hacminin artmasını sağlamaktadır. Saçı kökten uca besleyerek dökülme problemlerini durduran bu özel formül aynı zamanda saç derisindeki seyrekliğinde azalma meydana getirir. Bunun yanı sıra saçların parlak, canlı ve ipeksi bir dokunuş kazanmasını sağlar. Güçsüzleşen ve uyuyan saç köklerine göndermiş olduğu sinyal sayesinde yeni etkiler oluşmasını sağlar. Tüm bu faydaları sayesinde ihair kullanıcı yorumları genel olarak olumlu olmaktadır. Kullananlar üründen memnun kaldıklarını ifade ederken herhangi bir şikayet bildirimlerinin olmadığını belirtmektedir.

Fiyatı ne kadar? Nerede satılır?

İhair fiyatı internet üzerindeki orjinal satış sitelerinde resmi olarak belirlenmiştir. Bu siteler üzerinden kampanyalı sipariş verebileceğiniz gibi orjinal ürün de satın alabilirsiniz. Tüm bunların yanında ihar satan eczaneler ve aktarlar için de geniş araştırmalar yapabilirsiniz. Saçlarınızda ya da sakalınızda seyreklik ve dökülme problemleri yaşıyorsunuz hemen orjinal olarak sipariş verip ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz

Ahmet Genç
İhair saç ve sakal serumu kullananlar var mı? Sakallarım gür ama saçlarımda seyreklik var. Özellikle bu sene çok dökülmeye başladı. Dökülmeyi durdurur mu? Tekrar yeni saç oluşumunu sağlar mı? Bir de fiyatları nedir?