X

Göbek yağı eriten kremler işe yarıyor mu?

Göbek yağı eriten kremler işe yarıyor mu?

İnsanlar kilo almaya başladıklarında hemen göbeklerinin şiştiğini fark eder. Kilo aldığımızda en kötü durum göbek çıkmasıdır. Bu durumdan kadınlar da erkekler de oldukça rahatsız olmaktadır. Bu nedenle arayış içine girerler bu problemden kurtulmak için. Bunlardan bir tanesi de yağ eriten kremlerdir. Son zamanlarda çok fazla tanıtımı yapılan bu ürünler ne kadar etkilidir denemeden bilinmez. Fakat göbek yağı eriten kremler sürüldükten sonra sürülen bölgeden sıcaklık oluşturarak yağları eritme yöntemini kullanmaktadır. Kremi sürdükten sonra da onun için özel kıyafeti vardır ki o giyildiği takdirde daha etkili olmaktadır. Bu tarz kremlerin son zamanlarda daha fazla üretilmesi ve tanıtılmasıyla insanlar bir çıkış yolu arayarak denemekteler. Tanıtımları yapılırken de oldukça iddialı konuşulmaktadır 3 günde 1 beden düşürüyor, 1 haftada kilolarınızdan kurtulun gibi. Bu nedenle elbette ki bu problemi yaşayan insanlar tarafından ilgi çekici olmaktadır.

Zayıflatan krem markaları

Bu tarz zayıflatıcı kremler kullanırken markalarına da dikkat edilmesi gerekmektedir. Ayrıca uzman bir doktora danışılmadan da kullanılması tavsiye edilmez. Belki krem olması yönüyle insanlar rahat olabilir ilaç olarak yutulmuyor ne tür zararı olabilir ki falan diye ama kremler de alerji yapabilir. Cildin tahriş olmasına sebep olarak daha kötü sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle kullanılan ürünün markasına dikkat edilmesi gerekmektedir. En fala tercih edilen markalar ise şunlardır:

  • Nivea Firming Celluite Jel Krem
  • Hamılton Optimal
  • Thalia
  • Bioder
  • Redist

Bu markalar daha fazla tercih edilen markalardandır fiyatları da yine markalara göre değişiklik göstermektedir. Bazı markaların ürünleri oldukça pahalıdır, pahalı olması ürünün işe yararlılığını artırabilmektedir çoğu zaman. Ürünün içeriğine de dikkat edilmesi gerekir. İçerdiği maddeler nelermiş bunların içinde size zarar verebilecek olanları var mı gibi kriterlere dikkat edilmelidir.

Zayıflama kremleri işe yarıyor mu?

Zayıflama kremleri göbek eritmede işe yarayıp yaramadığı konusunda kullananlardan faydalanmak oldukça etkilidir. Birçok yerde işe yaradığından bahsedilmektedir ayrıca bu ürünlerin işe yaraması için ekstra çalışmalar da yapılmalıdır. Yeme düzeni oluşturma, spor yapma gibi. Çünkü hiçbir önlem almadan sadece bir kremin zayıflatmasını beklemek bir hayalperestçe olmaktadır. Bu nedenle diğer bütün önlemleri alarak bütün halinde ilerlemek her zaman için daha faydalı olacaktır. Bu nedenle bu tarz kremler sadece eklenti olabilir zayıflamanız için. Kadınlar bu konuda çok fazla dertli oldukları için bu tarz ürünlere ve bunların yanı sıra duydukları her yöntemi denemeye meyilli olabilmektedirler fakat zayıflamak için diğer sağlık problemlerine sebep olmamanız için büyük araştırmalar sonucu bu ürünlere başvurmanız önerilir. Ve tabi ki bir de kesinlikle bir uzman kontrolünde bu durumu gerçekleştirmelisiniz. Bunların yanı sıra söylediğimiz gibi yeme düzeninizi oluşturmayı ve spor yapmayı da ihmal etmemelisiniz. Ancak bunların hepsini bir arada uyguladığınızda istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz.

dilara uysallar
göbek yağı eriten kür vardı ama tarifini bulamıyorum. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?