X

Fitback kalorisi kısıtlanmış gıda nedir? Kullananlar, şikayet, fiyat, kullanımı

Fitback kalorisi kısıtlanmış gıda nedir?  Kullananlar, şikayet, fiyat, kullanımı

Fitback, sağlıklı bir şekilde kilo vermek amacıyla üretilmiş gıda takviyesi özelliği taşıyan kalorisi kısıtlanmış gıda niteliğindeki bir üründür. Protein ve temel besinlerin harmanlanmasıyla elde edilen bu ürün, günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızın büyük bir bölümünü karşılamaktadır. Öğünlerin yerine geçen bu ürün sayesinde gün içerisinde açlık hissetmeden kilo verebilirsiniz. Avrupa'nın tercih etmiş olduğu diyet programları arasında ilk sırayı alan bu ürün, kısa süre içerisinde hızlı ve gözle görülür bir sonuç elde etmenize yardımcı olmaktadır.

Fitback içeriği ve çeşitleri

Fitback 4 farklı tat ile karşımıza çıkmaktadır. Çilek, vanilya, çikolata ve muz aromalarıyla karşımıza çıkan bu doğal içerikli ürünün içerisinde bol miktarda lif ve protein bulunmaktadır. Aynı zamanda içerisinde bulunan 19 aminoasit sayesinde gün içerisinde zinde olmanıza yardımcı olmaktadır. Her kutuda ve her tatta aynı etkiyi görebileceğiniz formüller mevcuttur. Dilediğiniz tadı seçip kilo vermenin eşsiz keyfini yakalayabilirsiniz. Sevdiğiniz tatlarla kilo vermek ve forma girmek daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Fit back diyet programı nasıl uyglanır?

Fit back diyet programı ilk 2 gün için 3'er saat ara ile 5 öğün olarak önerilmektedir. İlerleyen zamanlarda ise kullanımı değişmeye başlamaktadır. Uygulanması gereken diyet programını şu şekilde açıklayabiliriz:

Başlangıç kullanımı ilk iki gün:

1. Öğün: Sabah uyandığınızda 1 paket toz ile 250ml. kadar yarım yağlı ya da yağsız süt karıştırılır ve daha sonra içilir.

2. Öğün: 1. öğünden yaklaşık olarak 3 saat sonra tekrar aynı şekilde karışım uygulanır ve içilir.

3. Öğün: 2. öğünden 3 saat sonra toz ile süt karıştırılır ve içilir.

4. Öğün: 3. öğünden 3 saat sonra aynı şekilde karışım hazırlanır ve içilir.

5. Öğün: 4. öğünden 3 saat sonra karışım hazırlanır ve içilir. Bu öğün akşam saatlerine denk gelmektedir.

Devam kullanımı:

Ana öğün: Sabah uyanıldığı zaman 1 paket toz ile yarım yağlı ya da yağsız süt karıştırılır ve içilir.

Ara öğün: 100 kaloriyi geçmeyecek şekilde besin ya da meyve tüketimi sağlanır.

Ana öğün: 500 kaloriyi geçmeyecek şekilde gıda tüketimi sağlanmalıdır. Bu dilerseniz kırmızı et olabilir.

Ara öğün: 100 kaloriyi geçmeyen bir gıda tüketimi sağlanmalıdır. Bu sandviç olabilir.

2. ana öğün: Akşam saatlerin 1 paket toz ile süt karıştırılarak içilir.

Ara öğün: 100 kaloriyi aşmayan bir salata yenebilir.

Başlangıç aşamasında gün içerisinde yaklaşık olarak 1000 kalori sağlanır ve vücudun ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral ve protein desteğini sağlamış olur. Bu aşamayı dilerseniz 3 haftaya kadar uzatabilirsiniz. Fakat tıbbi bir tavsiye olmadan 3 haftayı asla geçmemelidir. Başlangıç aşamasından sonra yani 3. gün itibariyle fitback 2 ana öğünün yerini alır. Diğer ana öğünde normal bir gıda tüketiminin sağlanması gerçekleşir. Vermek istediğiniz kiloya kadar bu aşamayı uygulayabilirsiniz.

Kalorisi kısıtlanmış gıda nasıl kulanılır?

Fit back kullanımı oldukça uygundur. 1 paket tozu 250 ml süt ile iyice karıştırılır ve içilir. Bu doğal içerikli ürün kullanırken öğünlerde başka katı gıdalar tüketmeye gerek yoktur. Tam etki görebilmek için günde 2-3 litre su içmeniz gerekmektedir. Eğer dilerseniz gün içerisinde kalorisiz olan çay, kahve gibi içecekleri tüketebilirsiniz.

Fiyat ve sipariş

Fitback Türkiye resmi satış sitelerinde orjinal ve faturalı olarak satışa sunulmuştur. Avrupa'da sonra ülkemizde de satışa sunulmuş olan bu besin tavsiyesi ürünün hamile bayanların kullanılmaması önerilmektedir. Ayrıca kronik bir rahatsızlığınız varsa ürünü doktorunuza danışıp kullanmanız gerekmektedir. Kalıcı ve sağlıklı zayıflama için geliştirilmiş olan bu ürünü uygun fiyatlar satın alabilirsiniz. Sağlıklı zayıflamalar dileriz...

Olcay
Ürünü araştırırken eczanede gördüm, eczacı hanım kendisinin de kullandığını söyledi. Yıllardır aynı eczanenin müşterisi olduğum için düşünmeden aldım. Yaklaşık bir ayda 99 kilodan 92 ye düştüm, belki biraz daha özen göstersem 90 ın altına düşebilirdim. Ürün başarılı ama ben biraz maymun iştahlıyım.
Moray Umut
Kesinlikle kilo verdiriyor 1 ayda toplam 6 kg verdim ve sıkılaştırıcı jelini de kullanıyorum çok başarılı bir ürün kesinlikle tavsiye ederim
Menekşe Kızıl
Fitback kullananlar var mı? Zayıflamak istiyorum ve çok etkili olduğunu duydum bir zararıı var mı?