X

Erkek korsesi işe yarıyor mu? Nerede satılır? Fiyatları ne kadar?

Erkek korsesi işe yarıyor mu? Nerede satılır? Fiyatları ne kadar?

Erkek korsesi; erkeklere özel olarak üretilmiş, incelmeye, sıkılaşmaya ve daha kaslı görünmeye yardımcı olan iç giyim ürünüdür. Farklı renk ve modellerde üretilmektedir.

Erkek korsesi nedir? Ne işe yarar?

Erkekler için fit bir görünüme sahip olmak oldukça önemlidir. Beylerin hiçbiri göbekli bir erkek olarak tanınmak istemez. Erkek korseler, kullanım alanlarına göre farklı modellerde üretilmektedir. Sadece göbeğin kamufle edilmesi isteyen erkekler için bel korsesi idealdir. Vücut çalışan fakat göğüslerinin büyümesine engel olmak isteyen erkekler korse atletleri tercih etmektedir. Boxer olarak giyilebilen yüksek bel korse modellerinde ise hem göbek hem de üst bacak bölgelerinin toparlanarak ince gözükmesi sağlanmaktadır. Vücudun göbek, bel ve bacak kısımlarının toparlanarak sıkılaşmasını sağlayan erkek korsesi fit görünümünden ödün vermek istemeyen erkeklerin vazgeçilmez ürünlerindendir.

Erkek korsesi işe yarıyor mu? Nerede satılır?

Erkek korsesi anlık olarak beylerin fit bir vücuda ve dik bir duruşa sahip olmalarına yardımcı olmaktadır. Kısa sürede kilo vermek mümkün değildir. Özel gün ve davetlerde fazla kilolarını gizlemek isteyen beyler, korseler sayesinde istedikleri vücut hatlarına kavuşabilirler. Erkek korsesini sıkılaşmak ve zayıflamak için tercih eden kullanıcılar, tek başına korsenin yeterli olmayacağını bilmelidirler. Kalıcı bir fit görünüm için düzenli olarak spor yapmak ve sağlıklı beslenmek şarttır. Erkek korselerine; erkek iç giyim ürünlerinin satıldığı yerden ulaşılabileceği gibi, internet üzerinden sipariş vererek de ulaşmak mümkündür.

Erkek korsesinin fiyatları nedir? Kullananların yorumları nelerdir?

Erkek korse modelleri vücut sarkmalarına ve yağ fazlalıklarına özel olarak geliştirilmiş giysilerdir. Bu korseler vücudu sıkıca kavrayıp şekillenmesine yardımcı olmaktadır. Terletmeyen yapıya sahip atlet korse seçenekleri de oldukça kullanışlı modeller arasında yer almaktadır. Tişört, gömlek gibi giysilerin altına giyildiğinde belli olmayarak kişilere estetik bir görünüm kazandırır. Erkek korse fiyatları tercih edilen marka ve modellere göre değişiklik göstermektedir. Erkek korse yorumları değerlendirildiğinde kişilere rahat bir kullanım sunduğu görülmektedir. Dikişsiz modelleriyle vücut hatlarını korse giyildiği anlaşılmadan belirginleştiren bu ürünler, farklı renk seçenekleriyle de üretilmektedir. Sadece fit bir görünüm değil, dik bir duruş da kazandırmaktadır.

Korse modelleri nelerdir? Hangi korse zayıflatır?

Korseler kullanım alanlarına göre farklı modellerde üretilebilmektedir. Piyasadaki kimi korseler tedavi edicidir. Tedavi edici olanlar belde meydana gelen ağrı, fıtık, duruş bozuklukları gibi sorunların giderilmesinde kullanılır. Medikal olmayan diğer korseler de daha şık bir görünüm kazanmak ve vücudun sıkılaşarak şekillenmesine katkı sağlamak için tercih edilir. Göbek ve bel çevresindeki fazlalıkların gizlenmesi için bel korseleri tercih edilir. Gögüs ve göbek kısmının şekillenmesini ve fit gözükmesini isteyen erkekler korse atlet tasarımlarını tercih edebilir. Bu modellerin dışında boxer korseler bulunmaktadır. Yüksek bel olan bu korseler göbek ve üst bacak kısmının şekillenmesinde etkilidir. Erkek korsesi zayıflamak için tek başına yeterli olmayıp düzenli sporla desteklendiğinde etki göstermektedir.

Serhat Özgen
Erkekler için üretilen atlet korselerden kullanıyorum. Vücudumun daha kalıplı durmasını sağlıyor. Kilo almak için spora başladım ve beslenme programı uyguluyorum. Bu süreçte bu korse modellerini de kullanıyorum. Herkese de tavsiye ediyorum. Ben memnunum açıkçası