X

Derm fix nedir? Kullananlar, Zararları, faydaları, Sipariş, Fiyat

Derm fix nedir? Kullananlar, Zararları, faydaları, Sipariş, Fiyat

Dermfix, göz altında meydana gelen morlukların onarılmasını, kırışıklıkların ortadan kalkmasını ve ciltte ton eşitlenmesinin gerçekleşmesini sağlayan bitkisel içerikli bir üründür. Birçok neden bağlı olarak oluşan göz altı morlukları halsiz ve yorgun görünmenize neden olmaktadır. Göz altı kırışıklıkları ise sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösterebilmektedir. Göz çevresi için sağlıklı bakım gerçekleştiren ve göz çevresindeki sorunları gideren bu onarıcı set ile hem kırışıklıklardan hem de morluklardan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Göz çevresini onaran ve yenileyen bu krem sayesinde makyajın olumsuz ektileri sonucunda yıpranan göz çevrenizdaha sağlıklı hale gelir. Anında gerginleştirici etkisi sayesinde kırışıkların görünümünü azaltır. Tüm dünyada popüler olan bu doğal içerikli onarıcı krem seti artık Türkiye' de satılmaktadır.

Derm fix içeriği

Derm fix içeriğinde yoğun bir şekilde A ve E vitamini, buğday yağı, gül suyu extratı, koenzim Q10, miklro tanecikli aktif bileşenler bulunmaktadır. Tamamen doğal içeriği sayesinde cildi vitamin ve mineral yoğun olarak desteklemektedir. Göz altı kararmaları, göz altı torbaları ve kırışıklıklara kesin çözüm sağlayan bu set gece ve gündüz bakımı olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır. Yaklaşık olarak %93 başarı sağlayan bu ürün hem kadın hem de erkekler için kullanıma uygun olarak geliştirilmiştir. Aynı zamanda her cilt tipine uygundur. Dünya üzerinde birçok kişinin güzel ve genç görünmek için kullandığı bu ürün artık ülkemizde de satışa sunulmuştur. Kullananlar ve kullanıcı yorumları dikkate alındığın kremin oldukça başarılı olduğu gözlemlenmiştir.

Derm fix faydaları ve zararları

Dermfix, içerisindeki doğal halde bulunan yoğun etken maddeler sayesinde hücre yenileyici özelliğe sahiptir. Bu özelliği sayesinde göz altındaki yorgun ve yıpranmış deriyi etkili bir şekilde onarabilmektedir. İçerisinde bulunan aminoasit, mineral, L-cartin, B-D-E vitaminleri ve protein sayesinde yağın enerjiye dönüşmesi sağlanır. Hemen hemen her yaşta etkili olan bu ürün göz altlarındaki halkaların ortadan kalkmasını sağlarken aynı zamanda hassas olan bu dokuyu güneş ışınlarının zararlarına karşı korumaktadır. Gözeneklere kalıcı etki yapan bu krem seti cildin nem dengesini sağlar ve kırışıklıkları doldurarak pürüzsüz bir görünüm oluşmasını sağlar. Böylece göz altlarınızda kusursuz güzelliği yakalamanıza yardımcı olmaktadır. Hücre yenileyici ve renk açıcı özelliğiyle kalıcı güzellik sağlayan bu ürün makyaj malzemelerinin gözlerinizde meydana getirdiği zararları onarır. Göz çevresindeki yağ ve nem dengesinin sağlanmasına etki etmesi özelliği ile anında gerginleştiri etki yaratmaktadır. Bu ürün doğal olarak göz çevrenizin bakımını yapar ve sizlere kusursuz bir güzellik sunar. Ürünün herhangi bir zararına ve yan etkisine rastlanmamıştır.

Nasıl kullanılır?

Dermfix kullanımı çok basittir. Gece ve gündüz kreminden oluşan bu ürün size oldukça kolay bir kullanım sunmaktadır. Sabah kalktığınızda gündüz kremini gece yatmadan önce ise gece kremini sürerek cildinizi arındırabilrisiniz. Anında farkedilen gerginleştirici etkisi kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. Düzenli kullanım sonucunda yaklaşık olarak 3 ya da 4 hafta içerisinde mükemmel sonuçlara ulaşabilirsiniz. Göz altında tazelenme sağlayan bu ürün aynı zamanda cilt tonunuzu da eşitleyerek sizi güne hazırlar.

Fiyat ve Sipariş

Derm fix sayesinde artık göz altı torbaları, morlukları ve kırışıklıkları tarih oluyor! Artık tonlarca para harcamadan sadece düzednli dermfix kullanarak kusursuz ve pürüzsüz güzelliği yakalayabilirsiniz. Olduğunuzdan daha genç görünmek için bu doğal onarıcı kremi hemen deneyin! Oldukça uygun fiyatlara bu ürüne sahip olabilirsiniz...

Nilüfer isbilen
Bende sitenin kaliteli görüntüsüne bakarak sipariş verdim yerine bambaşka bir ürün gönderdiler Anlık etki eden ve kalici olmayan Bir ürün watsapptan online oldukları halde sizin sorunuzu cevaplamak yerine standart ürün tanıtım yazısı yolluyorlar ısrarlı yazılarım. Ve aramalarım sonucu bana dönüş yapılacağı yazıldı ama ne arayan var ne de soran ben iade istemiyorum bana yeni bir sipariş oluşturun ürünü yollayın dememe rağmen sonuç değişmediğine göre bence ortada böyle bir ürün yok bari siz kanmayın paranız çöpe gitmesin
Yıldız
Siz nasıl insansınız ben sizden derm fix istedim siz bana instalift göndermişsiniz sizi tüketici haklarına şikayet edecem
Sanem yuzgec
Ben gözaltı kremi istedim ama bana çok farklı alakası olmayan krem yollamışlar arıyorum açmıyorlar vatsaptan görüyorlar dönmüyorlar sakın inanıp kanmayın benden size uyarı param gittiği gibi muhattap olacak kimse yok.
halime lale
aranızda kullananlar var mı acaba? ben göz altlarım için hep kapatıcı kullanıyorum ama geçici etki yaratıyor. alsam işe yarar mı?
Nesrin Demir
Evet canım dün ürünüm geldi ve dolandırıldım, on tane ampül gibi göz damlasına benzeyen içinde ne olduğu belli değil bir zehir midir nedir geldi, gönderenlerle iletişime geçtim en son beni engellediler, ve birkaç arkadaş da aynı duruma düşmüş, onlarda dolandırılmış
Sevilay
Şakın teşebbüs etmeyin başka bi ürün yani ne olduğu belli olmayan bişi geldi tabiki çöp
Zulal
Ben yeni sipariş verdim acaba hangi numaradan siz verdiğiniz öğrenebilir miyim almayım o halde