X

Boldixil şampuan saç çıkarır mı? Nerede satılır? Fiyatı ve kullananlar

Boldixil şampuan saç çıkarır mı? Nerede satılır? Fiyatı ve kullananlar

Boldixil şampuan, saçların dökülmemesi için daha güçlü olması ve dökülen saçların yeniden çıkması için üç ana etken madde ile formüle edilmiş saç çıkaran şampuan formunda doğal içerikli bir üründür. Saç bakımını yapan ve aynı zamanda yeni saçların çıkmasını sağlayan bu ürün, kökten uca yapmış olduğu bakım sayesinde saçların sağlıklı ve güçlü olmasına yardımcı olur. Birçok kişi için saç dökülmesi ve saçtaki seyreklik oldukça büyün bir problem arz etmektedir. Bu durum genetik olabileceği gibi aynı zamanda stres gibi dış etmenlere bağlı olarak da değişebilmektedir.

Boldixil şampuan nedir? İçeriğinde neler var?

Boldixil şampuan kıl köklerine yapmış olduğu doğal bakım sayesinde saçların eskisinden daha güçlü olmasına yardımcı olur. İçeriğinde %7 oranında ginseng, %11 oranında kara sarımsak ve %5 oranında minoxidil bulunmaktadır. Bu üç içerik özel bir fomüle harmanlanmıştır. Ginseng saçların beslenmesine yardımcı olan bir maddedir. Saçların kökten uca beslenerek güçlü ve verimli hale gelmesine yardımcı olmaktadır. Karam sarımsak özündeki yağ sayesinde saçlarınız hem gürleşir hem de kolay şekil alabilir hale gelir. Sarımsak yağı saçların daha kısa sürede daha güçlü uzamasına yardımcı olmaktadır. Minoxidil ise zayıflayan saç köklerine nüfuz ederek saç hücrelerinin onarılması ve daha iyi beslenmesine yardımcı olmaktadır. Bu doğal maddelerin güçlü etkileri sayesinde gür, parlak ve güçlü saçlara kavuşmanıza yardımcı olmaktadır.

Etkileri, Faydaları ve zararları nelerdir?

Boldixil şampuanın birçok faydası bulunmaktadır. Bu faydalara belirtecek olursak:

  • Saçların tekrardan yoğunlaşmasına yardımcı olur.
  • Saç tellerindeki azalmayı ortadan kaldırarak tekrardan artmasını sağlar.
  • Uyuyan saç köklerine etki ederek tekrar canlanmasına yardımcı olur.
  • Saçkıran hastalığında etki gösterir ve saçın çıkmasına yardımcı olur.
  • Hormonlara herhangi bir şekilde zarar vermeden saçların sağlıklı bir şekilde çıkmasını sağlar.
  • Deri üzerinde yağlı bir yüzeyin oluşmasını engeller. Böylece saç diplerinin devamlı olarak hava almasına yardımcı olur.
  • Deri tarafından kolay emilebilir bir yapıya sahiptir.
  • Saç ekimi yaptıranlar için kullanıma uygundur. Bir uzmana danışarak ürünü kullanabilirler.
  • Saç tellerinin kalınlaşmasını sağlar. Böylece saçlarını hem daha güçlü hem de daha sağlıklı bir hale gelir.

Doğal içeriği sayesinde herhangi bir yan etkiye sahip değildir. Kullananlar ve kullanıcı yorumları üzerinden yapılan araştırmalar neticesinde ürünün bir zararının olmadığı gözlemlenmiştir. Eğer özel bir sağlık problemi varsa mutlaka uzmana danışarak kullanılmalıdır.

Nasıl kullanılır? Kullanım şekli

Doğal içerikli bu şampuanın kullanımı oldukça kolaydır. Önerildiği şekilde ve düzenli kullanıldığı taktirde 3 ay gibi bir süre içerisinde önemli ölçüde etki göstermeye başlamaktadır. Saçlarınızın yoğunluğuna göre özel bir kullanım uygulayarak kısa süre içerisinde eski gür saçlarınıza kavuşabilirsiniz. Tam etki görebilmek için mutlaka orjinal ürün kullanınız. Orjinal olmayan ürünler herhangi bir olumlu etki sağlamazken aynı zamanda yan etkilere de yol açabilmektedir. Herkesin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş bu doğal içerikli şampuan 18 yaş üzeri için kullanıma uygun olmaktadır. Eğer saçlarınızla ilgili farklı bir problem söz konusuysa ürünü kullanmadan önce mutlaka bilgi alınız ve uzmana danışarak kullanınız.

Sipariş, Satış ve fiyat bilgileri

Resmi satış sitelerinde uygun fiyatlar satılmaktadır. Orjinal ve faturalı satış yapan tüm satış noktalarında 1 adet boldixil şampuan fiyatı 39.00 Türk lirasıdır. Her bütçeye uygun olarak satılan bu ürün sayesinde saçlarınız için genel bir bakım yapabilir ve saç köklerinizde kalıcı olarak olumlu değişimleri gözlemleyebilirsiniz. Eğer saçlarınızın seyreklikten şikayetçiyseniz ya da farklı nedenlerden ötürü saçlarınız dökülmüşse bu şampuanı kullanarak eski gür ve sağlıklı saçlarınıza kavuşabilirsiniz. Dış görünüş için oldukça önemli bir etkiye sahip olan saçlar, bu özel şampuan ile şimdi daha köklü bir yenilenmeye girerek imajınızı tazelemeye hazırlanıyor. Hemen şimdi ürünü sipariş verip deneyebilir ve etkileri kendiniz gözlemleyebilirsiniz.

Ümit Aşan
Arkadaşlar ben bold ixil şampuan kullandım. 4 kutu almıştım geçen hafta bitti. eğer etkilerini merak ediyorsanız şöyle söyleyeyim bende işe yaradı. Yeni saçlarım oluştu ve şuan uzuyorlar hatta. Dökülme zaten durdu. Ben şimdi tekrar sipariş verip kontrol altında tutmak için kullanmayı düşünüyorum
Yusuf Dursun
Bold ixil şampuan sipariş vermek istiyorum orjinal ürünü nereden bulabilirim? Saçlarım çok döküldü kesin etki görür müyüm? Kullanıcı yorumları genelde olumlu olmuş umarım bende de işe yarar. Kaç kutu almak gerek saç çıkarması için.
Kamil Kalaç
Orjinal satan sitesi var ben oradan almıştım. Bana kalırsa uzman tavsiyesi olan paketten al. Çünkü hem ekonomik oluyor hem de daha kuvvetli etki görebiliyorsunuz. Ben yaklaşık 1 aydır düzenli olarak kullanıyorum ve olumlu etkiler görüyorum.
Mehmet Yıldız
boldixil şampuan istanbul'da nerede satılıyor? birkaç yere sordum ama yok bir türlü bulamadım. İnternetten orjinal sitesini buldum hatta kapıda ürün gelince ödeme yapılıyormuş bugün de etrafa bakacağım bulamazsam oradan sipariş vereceğim
Umut Kutlu
boldixil nerede bulunur? birkaç eczaneye sordum ama stoklarında kalmadığını söylediler. Aktarlara çok güvenemiyorum. O yüzden internetten resmi satış sitesinden almak istiyorum. Adresini bilen var mı? sahte ürün çıkmasından korktuğum için orjinal satan siteyi bulmam lazım. Teşekkürler.
Eren Şen
Fiyatları hakkında bilgisi olan var mı? Yorumları okudum ama fiyat bilgisine ulaşamadım yardımcı olur musunuz?
Halit yazıcı
Sitesinde fiyatlar yazıyor. Gayet uygun ben baktım ama almaya karar verdim. Bugün sipariş formu doldurup gönderdim. Ya şampuan hakkında çok güzel konuşuyorlar. Çevremde deneyenler var ve merak ediyorum.
Mustafa Tepe
Ben orjinal bir siteden sipariş vermiştim. Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ve etki görmeye başladım. Başta çok umudum olmasa da şimdiler de etki görmeye başladım. Tavsiye ediyorum şimdi herkese umarım sizler de etki görürsünüz.
Bilal Candemir
Mustafa Bey günde kaç kere kullandınız? Bende almayı düşünüyorum. yorumları okuyunca kararım kesinleşti diyebilirim. Ama işe yarar mı onu merak ediyorum. Benim saçlarım çok döküldü ondan endişe ettim. Umarım bende sizin gibi etkiler gösterir.
Yılmaz Gök
Boldixil şampuan kullananlar memnun kalıyor mu herhangi bir şikayeti olan var mı? Ben denemeyi düşünüyorum ama işe yarar mı tam emin olamadığım için henüz sipariş vermedim. Saçlarım genel olarak seyrekleşti ve eski haline dönmesini çok istiyorum. Dökülme genetik değil stresten ve sıkıntıdan oldu. Kullansam etki görür müyüm?
necdet soylu
1 haftadır kullanıyorum saç dökülmesinde gözle görülür bir azalma var 10-15 gün sonra tamamen durduracak galiba. Pek umutla başlamamıştım ama dökülmeler durunca çok heyecanlandım işe yarıyor
Dene
Bu ürün losyon veya ilaç değil şampuan olarak kullanılıyor. Mevcut haldede bir şampuanın var zaten, onu bırak buna başla. Yani ikilemde kalacak bişey yok ortada üç beş ay saçını bununla yıka fayda yoksa bırak.
Önder Baykal
boldixil şampuan fiyatları ne kadar? eğer fiyatı uygunsa sipariş vermek istiyorum. Birkaç aydır iş stresinden dolayı saçlarım dökülmeye başladı eğer bu hızlı dökülmeye devam ederse birkaç aya kel kalacağım gayet açık. Bir an önce bu dökülmeleri durdurup dökülen saçları yeniden çıkarmam lazım. Bu şampuanı çok öneriyorlar o yüzden denemek istiyorum
Hamza Aslan
Şampuan hakkında yorumları okudum ve orjinal sitesinden siparş vermeyi düşünüyorum. Arkadaşlar aldığım bilgilere göre hem saç dökülmesi duruyor hem de yeni saç oluşumu sağlanıyormuş.denemekten zarar gelmez bakalım etki görebilcekmiyim.
Soner Yılmaz
boldixil saç şampuanı fiyatı ne kadar? nerede satılıyor? eczane aktar gibi yerlerde bulunur mu? Alnımda ve tepede açılmalar başladı. Çok fazla ilerlemeden saç dökülmesinden kurtulmak istiyorum bu şampuanı nasıl sipariş verebilirim?
cenk topçu
1 kutu 39 lira. Ben az önce sipariş verdim. Ama 1 kutu almanı tavsiye etmem kargo parasıyla pahalıya geliyor. 3 kutu alınca 1 kutu hediye ediyorlar onu alabilirsin fiyat daha uygun olur tercih senin
Edip Durmaz
Boldixil kullananlar var mı işe yarıyor mu? Ben sipariş vermek istiyorum işe yarar mı diye endişe ediyorum. Saçlarım o kadar döküldü ki bu durum beni rahatsız ediyor. Buna bir çare arıyorum.