X

Biosante detoks nedir? Kullananlar, zayıflayanlar ve kullanıcı yorumları

Biosante detoks nedir? Kullananlar, zayıflayanlar ve kullanıcı yorumları

Biosante, sabah ve akşam detoksu olmak üzere iki üründen oluşan gıda takviyesi olarak kullanılan detoks yöntemidir. Sabah ve akşam detoksundan oluşan bu ürün doğal zayıflama etkisi sunduğu iddia edilmektedir. İçerisinde bulunan doğal mineraller sayesinde gün boyunca yağ yakmanıza ve sindirim sisteminizin daha iyi çalışmasına yardımcı olur. Birçok insanın sindirim problemi vardır ve bu da kiloya neden olmaktadır. Biosante programı sayesinde fazla kilolarınızdan kurtulmak ve fit bir vücuda sahip olmak çok kolay! Türkiye'de satışa sunulmuş olan bu detoks ürünleri kısa sürede fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Biosante sabah ve akşam detoksu

Biosante sabah ve akşam detoksundan oluşmaktadır. Sabah detoksu, yeşil limon, elma özü ve alkaliden oluşmaktadır. Sabah detoksunun özelliği vücutta yağ yakımına engel olan tüm zararlı parazitlerin ve bakterilerin yok olmasını sağlamasıdır. Tamamen doğal ve anti alerjik içeriği sayesinde hızlı ve sağlıklı kilo vermeyi sağlamaktadır. Akşam detoksu, pancar kürü ile probiyoktiten oluşmaktadır. Akşam detoksunun özelliği, akşam yemeğinde alınan yağ ve şekeri %85 oranında tutar ve emilmeden vücuttan atılmasını sağlar. Bu özellik sayesinde vücuttaki yağlar hızlı bir şekilde parçalanmaya başlar. Tıpkı sabah detoksunda olduğu gibi bu detoks da tamamen doğaldır ve anti alerjiktir. Biosante detoks seti içerisinde yer alan her iki ürün de kimyasal içermemektedir, tamamen doğal bir içeriğe sahiptirler.

Faydaları ve zararları nelerdir?

Biosante detox ile sabah uyanır uyanmaz yağ yakmaya ve kilo vermeye başlarsınız. Yağ yakıcı özelliği bulunan bağırsak detoksu ile gün içerisinde bedeniniz sürekli çalışır durumda olur. Bu doğal detoks yağ yakımına engel olan tüm parazitleri ortadan kaldırır. Sabah detoksu günün erken saatlerinde vücudun yağ yakmasını hızlandırır. Gaz ve kabızlık şikayetleri bu ürünle son bulmaktadır. Vücuttaki alkali seviyesinin maksimum düzeye çıkartır. Bu özellikle sayesinde sabah detoksu kullanmaya başladığınızı zaman bağırsak ve midenizde bulunan zararlı bakteriler ortadan kalkmış olur. Ürünün içerisinde yoğun olarak bulunan mineraller gün boyunca yağ yakmanızı sağlar. Akşam yemeklerinden sonra kullandığınızda akşam detoksu içerisinde bulunan pancar kürü midede, probiyotikler ise bağırsaklardaki yağ hücrelerine yapışarak dışarı atılmasını sağlar. Aynı zamanda yemeklerden aldığınız yağın ve şekerin vücut tarafından emilimini azaltarak henüz kana karışmadan dışarı atılmasını sağlar. Bu faydaları sayesinde kalıcı bir şekilde zayıflamanızı ve kilo vermenizi sağlamaktadır. Kullanan kişiler üzerinde zararlı bir etkiye rastlanmamış olup, birçok fayda sağladığı gözlemlenmiştir.

Nasıl kullanılır?

Biosante zayıflama programı kullanımı günlük hayata uygun şekilde planlanmıştır. Sabah uyandığınız zaman sabah detoksunu 1 bardak kadar soğuk ya da ılık suya karıştırmanız ve ardından içmeniz yeterlidir. İçerisindeki bileşenler sayesinde vücudunuz gün boyu yaş yakar. Akşam detoksu da tıpkı bu şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede gündüz yoğun bir şekilde yağ yakan vücudunuz akşam da vücudunuzda yağ birikmesini engelleyerek kısa sürede kalıcı olarak kilo vermenize neden olmaktadır.

Ne işe yarar?

Fazla kilolarınızdan kurtulmak için biosante detoksu kullanmayı tercih ederek fazla kilolarınıza ilelebet veda edebilirsiniz. Hem sabah hem de akşam zayıflamanıza yardımcı olan bu detoks zengin içeriği sayesinde vücudunuz için hem kilo verimi sağlar hem de zinde bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olur. Tamamen doğal içeriği sayesinde kullanan birçok insan kısa sürede fazla kilolarından kurtulmuştur. Siz de hemen şimdi deneyerek bu doğal karışımla sağlıklı ve doğal bir şekilde zayıflayın...

Birsen sen
Çok memnun kaldım 5 ayda 13 kg verdim sadece 2 aylık kullandığım halde tavsiye ederim.
Hale
Hiç bir işe yaramıyor para tuzağı sadece ve paketlerin çoğu kargoda patlamış yani berbat ötesi
nur
Biosante detox aldım 2 ay kullandım 4 kilo verdim.. fakat geri aldım. Tekrar 4 aylık sipariş cerdim. Patlak bozuk ürünler çıktı 8-9 kişiyle görüştüm yardım edecez dediler.. 1 ay oldu ne ürün gönderdiler nede ses.....
karisik
ürun kullanıp zarar görenler var mı vücutta veya organlarda paylaşırsanız sevinirim faydası olmasa bile zarar vermiyor demi vücuda lütfen paylaşın
Leyla okten
Sabah limondan dolayı midemde ağrı yapıyor sabah kürünü kullanmasam olur mu?
Eftelya
Bugün 8 kutu sabah akşam detoks ürünü aldım. Hologram yok. Bahsedilen hediye ürün de gelmedi. Basit mentollü renkli sıvı paketler. İlk dakikadan hayal kırıklığı... kullanmaya başladım mecburen. Okuduklarıma bakılırsa iade etme yada sorunuma muhatap bulmak hayal... Sabah akşam soğuk su içilir bunun üstüne !
1 2 3 4 5 >

Toplam 15 sayfada 75 adet yorum var! Şuan 1. sayfadasınız.