X

Bio manyetik mıknatıslı maske nedir? Kullananlar, fiyatı, zararları

Bio manyetik mıknatıslı maske nedir? Kullananlar, fiyatı, zararları

Bio manyetik mıknatıslı maske, sağlıklı cilt bakımına yardımcı olarak cildin yenilenmesini ve gençleşmesini sağlayan doğal içerikli bir üründür. Öncelikli olarak Amerika'da satışa sunulmuş olan bu maske, zaman içerisinde oldukça popüler hale gelmiştir. Son zamanlarda ülkemizde de satışa sunulmuş olan bu doğal maske birçok kişinin beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Bio manyetik mıknatıslı maske nedir?

Bio manyetik mıknatıslı maske içerisinde pudra, demir ve retinoik asit bulunmaktadır. Bu bileşimler sayesinde bu maske ciltte kolajen üretimini arttırarak cildin yenilenmesini sağlamaktadır. Kolajen lifli proteindir. Bu lifli proteinler cildin parlak ve canlı gözükmesine yardımcı olmaktadır. Kolajenler cildin esnekliğini arttırır. Böylece cilt kendi kendini yenileyebilen onarıcı özelliklere sahip olur. Yaş ilerlemeye başladıkça vücuttaki kolajen üretimi düşmeye başlar. Bunun sonucunda ise yaşlanma belirtileri ortaya çıkar ve vücuttaki hücre yenilenmesi azalmaya başlar. Manyetik mıknatıslı maske yoğun miktarda bulundurduğu kolajen sayesinde cildinizin yaşlanmasını geciktirir ve gençleştirici etkide bulunur. Bu özelliği sayesinde hücrelerde onarıcı ve yenileyici etki sağlar.

Faydaları ve zararları

Bio manyetik mıknatıslı maske cilt için oldukça faydalıdır. Herkesin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş olan bu maske, derinlemesine bir yüz temizliği sağlayarak cildi arındırmaya yardımcı olur. Siyah nokta ve sivilceler için de etkili olan bu ürün sayesinde cildiniz lekelerde arınır ve canlı, parlak bir görünüm kazanır. Yaşın ilerlemesi ile yavaşlayan hücre yenilenmesini hızlandırır ve cildin nefes almasına yardımcı olur. Doğal etkileri sayesinde cilt gözeneklerine nüfuz ederek derinlemesine bir temizlik yaratır. Böylece sivilce ve siyah noktaya neden olan zararlı toksinlerden cildi arındırarak taze bir görünüm yaratır. Güneş ve cilt lekelerine üzerinde de olumlu etkiler yaratmaktadır. İltihaplı kabarıkların kızarıklık ve şişliklerin ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır. Kullananlar ve kullanıcı yorumları göz önünde bulundurulduğunda ürünün herhangi bir yan etkisinin olmadığı kanısına varılmıştır. Eğer farklı bir cilt rahatsızlığınız varsa bir uzman hekime başvurarak kullanmanız önerilmektedir.

Nasıl kullanılır?

Bio manyetik mıknatıslı maske tıpkı diğer cilt maskeleri gibi kullanılmaktadır. Diğer maskelerde kullanım olarak aynı olsa bile etkileri bakımında oldukça farklıdır. Bu maske cilde hafif hafif masaj yaparak uygulanmaktadır. Uygulandığında öncelikli olarak ciltte bir sıcaklık sonrasında ise bir soğuma meydana gelmektedir. Yaklaşık olarak 10 dakika ciltte durması sağlandıktan sonra soyulur ve ılık su ile yüz yıkanır. Bu kolay kullanım sonucunda cildiniz tüm toksinlerden ve zararlı maddelerden arınarak nefes almaya başlar. Cildinizdeki ölü deriler dışarı atılarak parlak ve canlı bir cilde kavuşmuş olursunuz. Kullanım öncesinde maskeyi cildinizin öncelikle ufak bir bölümünde deneyiniz. İçerisinde bulunan bileşenler alerjik bir reaksiyonun ortaya çıkmasına neden olursa maskeyi kullanmayı bırakınız.

Fiyatı ne kadar? Nerede satılır?

Bio manyetik mıknatıslı maske Türkiye resmi satış sitelerinde oldukça uygun fiyatlarla satılmaktadır. Bütçenize uygun bu fiyatlar sayesinde manyetik maskeye hemen sahip olabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer vaktiniz yoksa ve cilt bakımınızı yapamıyorsanız ya da erteliyorsanız, bu maske tam da size göre! Cildinizin ihtiyaç duyduğu nem dengesini ve temizleme etkisi eksiksiz olarak sağlayan bio manyetik maske ile hem genç bir görünüme kavuşabilir hem de cildinizdeki sivilce ve siyah nokta izlerinden kurtulabilirsiniz. Yaklaşık olarak 2 ay gibi bir süre içerisinde tüm cilt problemlerinizden kalıcı olarak kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.

Yağmur kocatürk
Güneş lekelrim ve sivilce izlerim için bu maskeden kullanmak istiyorum etkili olur mu? Kullananlar var mı memnun kaldınız mı?