X

Baby foot ayak maskesi nedir? Satış fiyatı ne kadar? Kullanıcı yorumları

Baby foot ayak maskesi nedir? Satış fiyatı ne kadar? Kullanıcı yorumları nedir?

Baby foot ayak maskesi, doğal bitkilerden oluşan özel bir fomülle üretilmiş ayak bakım maskesidir.

Baby foot ayak maskesi nedir?

Vücudumuzun en önemli organlarından biri olan ayaklar, zaman içerisinde yıpranır. Gerek tırnaklarda gerekse topuklarda meydana gelen yıpranma ve aşınmalar hem acıya nedne verir hem de kötü bir görünümün ortaya çıkmasına nedne olur. Ayaklarda meydana gelen ölü derileri arındırmak için geliştirilmiş olan yöntemlerin birçoğu anlık etki yaratmaktadır. Ayak bakımının düzenli ve etkili olması için geliştirilmiş olan baby foot ayak maskesi, ayaklarınızın bakımını yapar ve pürüzsüz bir yapıya ulaşmasını sağlamaktadır.

Faydaları nelerdir?

Doğal bir içerikten, ekstraksiyon formülden oluşan ve salistik asit içermeyen baby foot ayak maskesi faydaları şu şekildedir:

  • Çatlamış ve kalınlaşmış topuklardaki ölü derilere çözüm yaratır. Kalıplaşmış halde bulunan ölü derilerin ortadan kalkmasına yardımcı olur.
  • Parmaklarda meydana gelen kalınlaşma ve çatlamayı giderir. Parmaklar meydana gelen çatlama ve kalınlaşma tırnakların kesilmesini engeller ve acı verir. Bu doğal maske bu etkileri ortadan kaldırır ve iyileşme sağlar.
  • Genel olarak ayakların farklı bölgelerinde çıkabilen nasırları iyileştirici etki yaratır.
  • Ayaklar bulunan ölü deriler ayak kokusuna nedne olmaktadır. Bu doğal içerikli maske ayaklarda bulunan ölü derilerin ortadan kalkmasını sağlayarak kokunun giderilmesine yardımcı olur.
  • Ciltteki toksinlerin atılmasına yardımcı olur ve tazelenerek arınmasına yardımcı olur. Böylece bebeksi yumuşaklıkta ve dokuda ayaklara sahip olmanızı sağlar.
  • Kolay ve pratik kullanımı sayesinde gün içerisinde rahatça uygulayabilirsiniz.
  • Ayaklarınızı bakımını yaparak pürüzsüz ve yumuşacık ayaklara sahip olamanıza yardımcı olur.

Ayak sağlığı için birçok faydası olan bu doğal maskenin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Baby foot maske kullananlar ve kullanıcı yorumlarına göre ürün son derece rahatlatıcı ve faydalı etkiler sunmaktadır. Ayakların hem sağlıklı hem de güzel görünmesine yardımcı olmaktadır.

Nasıl kullanılır?

Baby foot ayak maskesi kullanımı kolay ve basittir. Öncelikle ayaklarınızı iyice temizleyin ve temizlendiğinden emin olun. Daha sonra kuru halde bulunan maskeyi çıkartınız ve ayağınıza giyiniz. Yaklaşık olarak 1 sata boyunca bekletiniz. Eğer ayaklarınızın cit sağlığı çok kötü durumdaysa o zaman artık 30 dakakia daha bekletebilirsiniz. Sonrasında ayaklarınız ılık su ile yıkayıp durulayınız ve bir havlu yardımıyla kurulayınız. Bu basit işlem sonrasında ayaklarınızdaki bakıme etkisini fark edebilirsiniz. Paketin içerisinde bi çift ayak için 2 tane bulunmaktadır. Ölü cilt hücrelerini ve deriyi temizlemek yaklaşık olarak 1 hafta bir süreye dahil olmaktadır. Ayaklarınızın durumuna göre paket almanız sizler için daha etkili bir uygulama olacaktır.

Sipariş ve fiyat

Babby foot ayak maskesi resmi satış sitelerinde uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur. Ayaklarınızın bakımını üstlenen ve ayaklarınıza doğal bir bakım sağlayan bu maske sayesinde pürüzsüz ayakalra sahip olabilirsiniz. Hem topuk hem nasır hem de tırnaklar için etki eden ve çözüm sağlayan bu maske ile daha sağlıklı ayaklara kavuşmak için hemen sipariş verip deneyebilirsiniz.

Birsu Atılgan
Baby foot maske neye yarar? Kullananlar var mı? ayaklarımın altında nasıl var bunları geçirmek için kullanmak istiyorum. Anladığım kadarıyla nasırlar üzerinde de etkili ama tam geçirir mi? İleri derece nasırlara etki yapar mı?