X

Anagain serum ve şampuan saç çıkarır mı? Kullanıcı yorumları ve fiyatları

Anagain serum ve şampuan saç çıkarır mı? Kullanıcı yorumları ve fiyatları

Anagain, bitkisel formülü sayesinde yeni saç oluşumunu destekleyen ve saç köklerinin güçlenmesine etki eden serum ve şampuandan oluşan set şeklinde bir üründür.

Anagain serum ve şampuan saç çıkarır mı?

Anagain şampuan ve anagain serum içerikleri sayesinde yeni saç oluşumunu desteklemektedir. Şampuan içerisinde bulunan anagain, zeytin sütü doğal etken maddeleri saç köklerinin güçlenmesine yardımcı olmaktadır. Serum ise içerisindeki arjinin, biotin ve safran ile bu etkiyi desteklemekte ve arttırmaktadır. Saçları dış etkilerden koruyan bu formül aynı zamanda saçın ihtiyacı olan vitamin ve minerallerin de karşılanmasını sağlar. Kan akışının hızlanmasına etki ederek saç köklerinin uyarılmasını sağlayan bu etkili formül yeni çıkan saçların hem sağlıklı olmasına etki eder hem de şekilli uzamasını sağlar. Saç kökleri güçsüzleştiğinde yeni saç oluşumu gerçekleşmez. Saç derinin altında kalır. Bu doğal içerikli serum ve şampuan saç köklerinde uyarıcı bir etki yaptıkları için saç derisinin altına etki yapar ve yeni saçların oluşumunu desteklerler. Böylece gür ve sağlıklı bir saç yapısı oluşur. Bu ikili etki özelliği nedeniyle şampuanın ve serumun birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir.

Kullananlar, kullanıcı yorumları ve faydaları

Bitkisel ve doğal içeriği sayesinde birçok kişi tarafından kullanılan bu ürün kısa bir süre saç dökülmesini engelleyerek yeni saç oluşumunun desteklenmesine yardımcı olur. Anagain kullanıcı yorumları incelendiğinde 8 seans sonunda etki görülmeye başlandığı görülmektedir. Kullananlar tarafından yapılan yorumlara bakıldığında ürünün birçok yararlı etkisi olduğu gözlemlenmektedir. Bunları açıklamak gerekirse:

  • İlk olarak saç dökülmesini durdurur ve var olan saçların sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur.
  • Yeni saç kökü oluşumunu ve yeni saçların meydana gelmesini destekleyen formülü sayesinde saç tellerinin sayısında zaman içerisinde artış olur. Bu saçlarınızın gürleşmesini sağlar.
  • Kan akışının hızlanmasına ve saç köklerinin uyarılmasına etki eden içeriği saçların yoğunlaşmasına ve büyümesine etki eder.
  • Saç ömrünün uzamasına etki eder.
  • Saç köklerinin nefes almasını sağlayan serum sağlıklı bir saç derisinin oluşumuna katkı sağlar.
  • Şampuan sayesinde çıkan saçlar serum sayesinde 5 kata kadar daha hızlı uzar.
  • Saçın ihtiyacı olan vitamin ve minerallerin karşılanmasını sağlar. Saçları kökten uca besleyerek hayat verir.
  • Saç foliküllerinin canlanmasına etki eder. Kök hücrelerin beslenmesine yardımcı olarak dolgun bir saç görünümünün elde edilmesini sağlar.

Kullanımı ve kullanım şekli nedir? Nasıl kullanılır?

Şampuan ve serumdan oluşan anagain kullanımı çok pratiktir. Öncelikle şampuandan bir miktar elinize sıkınız. Saç derinize masaj yaparak saçlarınızı yıkamaya başlayınız. Saç kökleriniz köpürdüğünde saçlarınızı durulayabilirsiniz. Duştan sonra ise elinizi önerilen miktarda serumdan dökerek saç köklerinize masaj yapınız ve iyice yediriniz. Kolay emilen özelliği sayesinde kısa süre içerisinde saç derinize etki gösterir. Bu etkili kullanım yaklaşık 6 ile 10 seans arasında etki göstermeye başlayacaktır. Yeni saç oluşumunun gerçekleşmesini sağlamak ve saç dökülmesini engellemek için mutlaka orjinal ürün satın alınız.

Fiyatları nedir?

Resmi satış sitelerinde anagain fiyatları oldukça uygun ve kampanyalı bir şekilde sunulmaktadır. Bu siteler üzerinden kolayca sipariş verebileceğiniz gibi ürünler hakkında bilgi ve yorumlara da ulaşabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yeni saçlara kavuşmak ve saçlarınızın gürleştiğini görmek istiyorsanız şampuanı ve serumu bir arada kullanmanız gerektiğini unutmayınız.

Yalçın kıyak
Anagain kullananlar var mı? İşe yarıyor mu? Benim saçlarım son zamanlarda çok seyrekleşti daha fazla dökülmesin diye hem şampuan hem de serumdan kullanmak istiyorum. Kesin etki görür müyüm? Saçların gürleşmesine ve dolgun gözükmesine etki ettiğini söylüyorlar bu çok hoşuma gitti. Nereden alabilirim? Nasıl sipariş verebilirim?