X

Altın maske nedir? Kullananlar, Fiyatı, Faydaları, Zararları

Altın maske nedir? Kullananlar, Fiyatı, Faydaları, Zararları

Altın maske yüzyıllar öncesinden bu yana güzellik için kullanılan ve kadınların güzellik sırrı olarak bilinen soyulabilir yüz maskesidir. Kleopatra döneminde yaygın olarak kullanılan bu doğal maske en son Japonya'da 24 ayarla yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Son yıllarda ülkemizde de yaygın olarak kullanılmaya başlayan güzellik merkezlerinden sonra artık evde de uygulayabileceğiniz hale gelmiştir. Güzelliğinize güzellik katacak olan altın maske ile gençleşme zamanı şimdi sizde!

Altın maske neye yarar?

Altın maske cildin gençleşmesini ve sıkılaşmasını sağlayan doğal özlerden oluşan ve 24 ayarla yapılan bir çeşit bakım maskesidir. İçerisinde bulunan doğal özler sayesinde geçmiş yıllardan bugüne kadar birçok kişi tarafından kullanılmış ve olumlu etkiler alınmıştır. Cilt besleyici özelliği sayesinde karışıklıkların giderilmesinde etkili olurken hücre yenilenmesini da sağlar. Aynı zamanda ölü derinin vücuttan atılmasını sağlar. Bu sayede hem bakımlı hem de pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Cildin doğal döngüsünü kazanmasına yardımcı olan bu maskenin içerisinde meyan kökü, yulaf peptid, scutellaria özü ve aynı zamanda cildin ihtiyacı olan c vitamini bulunmaktadır. Cilt problemlerinin düzeltilmesinde ve ortadan kalkmasında oldukça yardımcı olmaktadır. Her cilt tipi için uygun olan bu besleyici maske günümüzün modern cilt bakımı tekniklerinden biridir.

Faydaları nelerdir?

Altın maskenin cilt için faydalarını sizler için özetleyecek olursak:

 • Ciltte meydana gelen aknelerin geçmesinde ve ortadan kalkmasında etkindir. Aynı zamanda akne lekelerinde de etkin rol oynamaktadır.
 • Hücre yenilenmesinin gerçekleşmesini sağlar ve böylece hem yüzdeki çizgileri giderir hem de cildin daha canlı gözükmesini sağlar.
 • Ciltteki kırışıklıkların giderilmesini sağlar ve aynı zamanda cildin genç görünmesine yardımcı olur.
 • Ciltteki sivilce, akne ve siyah noktaların temizlenmesine ve gözeneklerin arınmasına yardımcı olur.
 • Cildin yumuşamasına yardımcı olurken aynı zamanda cildin ihtiyacı olan C vitamini de karşılar.
 • Vücutta yaşayan her organizmada bulunana hyaluronik asit desteğini karşılar.
 • Cildin daha iyi görünmesine yardımcı olurken aynı zamanda kırışıklıkların da ortadan kaybolmasına yardımcı olur.
 • Kırışıkların giderilmesinde yardımcı olurken aynı zamanda yeniden ortaya çıkmasını da engeller.
 • Cildin nem dengesini düzenler.
 • Ciltte meydana gelen çatlamaların ortadan kalkmasına yardımcı olur. Kuru ciltlerde oldukça etkili olan bu bakım maskesi kuru cilt problemlerine de çözüm olur.
 • Cildin doğal döngüsünün etkin olmasında yardımcı olur ve aynı zamanda soğuk havalara karşı yıpranma direncinin arttırılmasında yardımcı olur.

Nasıl kullanılır?

Altın maske kullanımı ve uygulaması için artık güzellik merkezlerine gitmenize gerek yok. Sizler için hazırlanmış ve kolay kullanım imkanı sağlayan ürünler sayesinde evde kendi başınıza da uygulayabilirsiniz. Bu doğal besleyici maskeyi kullanmadan önce cildin temizlenmesi ve arındırılması gerekmektedir. Jel kıvamında olan bu maskeyi su ile ıslatıp yüze uygun bir şekilde yerleştirilmelidir. Su ekleme işlemini maske uygun kıvama gelene kadar yapmalısınız. Sonrasında ise yüzüne uygulamanız yeterlidir. Yüzünüzün gergin bir şekilde olmasına özen gösteriniz. Paketi açtıktan sonra hemen kullanınız. Yüzünüze uyguladıktan sonra 30 dakika bekleyin ve ardından maskeyi yırtmadan yüzünüzden çıkartın. Tekrar kullanıma uygun değildir...

Altın maske nerede satılır?

Artık hem pürüzsüz hem de parlak bir cilde kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Altın maske ile hem daha genç hem de daha canlı bir cilt şimdi sizi bekliyor. Hemen siz de bu basit yöntemi uygulayarak daha güzel bir cilde sahip olabilirsiniz. Resmi satış sitelerinde online olarak satış yapılmaktadır.

emre
Beş para etmez bi ürün kesinlikle işe yaramıyor arkadaslar sakın almayın. 3/1 fiyatına *** alın... inanılmaz etkili...
hacer soydan
Altın maske eczanelerde ve aktarlarda satılır mı? nasıl satın alabilirim? kullananlar memnun kalıyor mu?