X

Akciğer şurubu (yeşil çilek) ile sigara detoksu nedir?

Akciğer şurubu (yeşil çilek) ile sigara detoksu nedir?

Akciğer şurubu, yeşil çilek ve zencefil özlerinin harmanlanması ile elde edilen, sigaranın yan etkilerinin ve zehirlerinin azalmasına yardımcı olan naturel bir içeriğe sahip üründür.

Akciğer şurubu nedir? Sigara detoksu ne işe yarar?

Günümüzde birçok kişi sigara içmektedir. Öyle ki bu sayı her geçen gün artış göstermektedir. Sigara içerik olarak hem içenler hem de pasif içiciler için zararlıdır. İçeriğinde bulunan zararlı maddeler vücut genelinde ve ciğerlerde zaman içerisinde hasar meydana getirir. Akciğer şurubu sigaranın meydana getirmiş olduğu zararlı etkilerin azalması ve zaman içerisinde ortadan kaldırılmasına yardımcı olan bir detoks ürünüdür. İçerik olarak yeşil çilek ve zencefil özlerinin yanı sıra aynı zamanda safran, nane ve meyan kökü bulunmaktadır. Akciğerlerde detoks etkisi meydana getirerek temizlenmesine destek olmaktadır.

Akciğer şurubunun faydaları nelerdir?

Akciğerler nefes almamıza yardımcı olan solunum sisteminin en önemli parçasını oluşturan organlardır. Oksijen, kan akşının düzenlenmesi ve diğer tüm organların yeterli ve düzenli çalışması için gerekli olan bir eylemdir. Akciğerleriniz ne kadar sağlıklı olursa vücudunuz o kadar sağlıklı olur. Akciğer şurubu içerisinde bulunan doğal bileşenler neticesinden yüksek antioksidan içermektedir. Bu antioksidan değeri ciğerlerin temizlenmesine ve toksin maddelerin dışarı atılmasına yardımcı olmaktadır. Mukusun dışarı atılmasına ve katranın temizlenmesine etki etmektedir. Bunun yanında damar tıkanmasını önleyerek tıkanan damarların da açılmasına destek olur ve kalp hastalıklarının oluşma oranının indirilmesine destek olur. Kuru öksürük, boğaz ağrısı gibi durumların ortadan kalkmasına yardımcı olur. Sigara içen birçok kişide bu şikayetlere rastlanılmaktadır. Sigara nedeniyle vücuda alınan zararlı kimyasal maddelerin dışarı atılmasına yardımcı olur. Daha rahat nefes almayı ve böylece zinde kalmayı sağlar.

Akciğer şurubu kullanıcı yorumları ve faydaları

Yeşil çilek ile sigara detoksu yapmak sigara içen kişilerin bu zararlı etkilerden kurtulmasını sağlamaya yardımcı olmaktadır. Akciğer detoksu kullanıcı yorumları incelendiğinde şurubun ilk kullanımdan itibaren faydalı etkilerinin hissedildiği belirtilmektedir. Kullanımdan itibaren birinci hafta koyu renkli balgam görülebilmektedir. Bunun sebebi akciğerlerin temizlenmeye başlaması olarak ifade edilmektedir. Zaman içerisinde bu durum daha da iyileşmeye gitmektedir. Sigaranın yan etkilerini azaltmak için yeşil çilek detoksu yapanlar etkilerinden oldukça memnun kalmaktadır.

Yeşil çilek ile sigara detoksu nasıl yapılır?

Yeşil çilek ve zencefil özlerinden meydana gelen sigara detoksunu yapmak için sabah uyandığınız da ya da öğlen yemek yemeden yaklaşık 1 saat önce 1 yemek kaşığı miktarından akciğer şurubu içmeniz yeterli olacaktır. Sigarayı bırakamıyorsanız fakat yan etkilerine son vermek istiyorsanız bu şurubu kullanmaya başlayabilirsiniz. Düzenli ve etkili kullanım sonucunda kısa süre içerisinden etkilerini vücudunuzda hissedebilirsiniz.

Akciğer şurubunun fiyatı ve sipariş bilgileri

Sigara içmek size ve çevrenizdekilere zarar vermektedir. Bu yan etkileri azaltmak için akciğer şurubu siparişi verebilirsiniz. Fiyat olarak oldukça uygun olan bu doğal içerikli sigara detoksu maliyet olarak aylık sigara kullanımından çok daha uygun fiyata denk gelmektedir. Doğal içeriği sayesinde akciğerleri temizler ve akciğerin zarar görmesi neticesinde oluşabilen hastalıkların önlenmesine yardımcı olur. Sizler de hemen ürünü inceleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çiğdem Özer
Akciğer şurubu yeşil çilek zencefil detoksu ile sigaradan kaynaklı öksürükler geçiyormuş diye duymuştum. Kullananlar genel olarak etkilerinden memnun kaldıklarını belirtiyorlar. Her gün yarım paket içiyorum nerdeyse 15 yıl oldu. Artık ciddi zararlar vermeye başladı.