X

Ahtapot zayıflama fiyatı nedir? Nasıl yapılır? Cihazı ve yorumları

Ahtapot zayıflama fiyatı nedir? Nasıl yapılır? Cihazı ve yorumları

Ahtapot zayıflama yöntemi uzun süreli diyetlere ve yoğun egzersiz programlarına gerek duymadan kısa bir süre içerisinde birkaç beden incelebilirsiniz. Oldukça popüler bir zayıflama yöntemi olan ahtapot zayıflama sadece ülkemizde tüm dünyada yoğun olarak uygulanmaktadır. Gün içerisinde yoğun çalışıyor ve egzersiz yapmaya vakit bulamıyorsanız, diyet yapmak sizin oldukça zorsa bu yöntem tam olarak size göre! Bu zayıflama yöntemi son zamanlarda hemen hemen her diyet kitabında tavsiye edilen ve oldukça etkili olarak belirtilen programlar arasında yer almaktadır. Bu yöntemde cihaz vücuda herhangi bir şekilde temas etmez ve yalnızca sorunlu bölgeye odaklanmaktadır. Bu özelliği onu oldukça tercih edilebilir kılmaktadır.

Ahtapot zayıflama yöntemi nedir?

Ahtapot zayıflama yöntemi sadece 1 seansta birkaç beden birden incelebilirsiniz. Bu yöntem diğer yöntemlerin aksine hem kısa sürede zayıflama sağlıyor hem de sağlığınıza herhangi bir şekilde zarar vermiyor. Bu zayıflama yönteminde ilk amaç vücutta depolanan yağların dondurulması ve ardından vücuttan atılmasıdır. Öncelikli olarak metabolizmayı hızlandıran bu yöntem ardından yağ yakımının hızlanmasını sağlar. Son olarak ise doku toparlanmasını sağlamaktadır. Tüm bu etkiler vücudunuzda gerçekleşirken herhangi bir acı ya da ağrı hissetmezsiniz. Sadece tek seansta 8-14 cm arasında incelme sağlayan bu yöntem oldukça kısa süreli bir operasyondur ve ameliyat niteliği taşımamaktadır. Kişi operasyondan sonra günlük hayatına hemen geri dönebilir. Özellikle vakti kısıtlı olan ve zayıflamaya zaman ayıramayan kişiler için bu yöntem oldukça idealdir. Bu zayıflama yönteminde kişilerin vücutlarındaki yağ oranı öncelikle bir uzman tarafından belirlenir. Bölgesel olarak zayıflama sağlayan bu yöntem vücuttaki depolanmış ve kalıp haline gelmiş yağların dışarı atılması için en ideal ve acısız yöntem olarak kabul edilmektedir.

Etkileri ve faydaları nelerdir?

Ahtapot zayıflama yöntemi göbek, basen bölgesi, bacak içi ve sırt bölgeleri için etkili çözümler sağlamaktadır. Vücuda uygulana bu operasyonda öncelikli olarak vücutta belirlenmiş olan yağlar dondurulur. Sonraki işlem ise bu dondurulan yağların dolaşım ve sindirim sistemi ile dışarı atılmasıdır. Bu yöntem vücuttaki yağın tamamen alınması şeklinde uygulanmaz. İşlem kişinin yaşına ve ağırlığına göre istediği görünüme dönmesi sağlanır. Ameliyat işlemi içermeyen bu yöntem uzman kişi eşliğinde uygulanır. Uzman ile uygulandığı için kalp, tansiyon ve tiroid rahatsızlığı bulunan kişilere de uygulanabilmektedir. Daha çok bölgesel yağlanmadan kurtulmak ve bölgesel yağlanmayı engellemek amacıyla kullanılan bir yöntemdir. Ülkemizde ileri teknoloji aletleri ile uygulanan bu yöntem sayesinde birçok kişinin hayali gerçek olmuştur. Eğer fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz ve bölgesel zayıflama sağlamak istiyorsanız bu yöntemi mutlaka denemelisiniz.

Ahtapot yöntemi ile zayıflama yöntemleri

Ahtapot zayıflama yönteminin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Günümüzde birçok kişi işi dolayısıyla kendine zaman ayıramıyor. Masa başı işler kilo almayı da maalesef beraberinde getiriyor. Yoğun iş temposu ile çalışan ve zayıflamaya vakit ayıramayan, egzersize vakit ayıramayan kişiler bu yöntem sayesinde sadece yarım saatlik bir süre içerisinde incelebilirler. Bu yöntem ismini kullanılan cihazın şeklinden almaktadır. Cihazın 5 ayrı kolu bulunmaktadır ve yağları lazerle dondurarak küçülmesini sağlamaktadır. Artık bıçak altına yatarak zayıflamaya son! Bu yararlı operasyon sayesinde hayalini kurduğunuz fit vücuda çok kısa bir süre içerisinde sahip olabilirsiniz...

serpil biber
Ben bu yöntemi denemek istiyorum ama işe yararmı pek emin olamadığımdan karar veremiyorum. Sizce etkili olurmu deneyenler varmı aranızda? bide nerede yapılır?
Pınar Sarıca
ahtapot yöntemiyle bölgesel zayıflamak mümkün mü? Özellikle basen ve göbek bölgesinden 2-3 beden kadar incelmek istiyorum. Kaç seans uygulamam gerekiyor? Fiyatı konusunda herhangi bir bilgi bulamadım. Vücudumda 2 bölgede 3 beden incelme istesem ne kadar fiyat çıkar?
semra çakar
Bu yöntem zayıflama konusunda işe yarıyomu gerçekten? yaptıranlar memnun olduğunu söylüyor ama emin olmadığımdan henüz denemdim. herkeste aynı etkiyi gösterirmi ya?
Seher Candan
fiyat konusunda bilgisi olan var mı? özellikle yaptıranlar ne kadar bir ücrete yaptırdılar çok merak ediyorum. Ankara'da nerede yaptırabilirim?
asene tan
ahtapot zayıflama fiyatları hakkında bilgi verebilir misiniz? seansı ne kadar acaba? ben bu yöntei uygulamak istiyorum memnun kalır mıyım
Hilal
Bunu bende merak ediyorum ama bulamadım
arzu sadık
ahtapot zayıflama yaptıranlar var mı? gerçekten işe yarıyor mu?