Dezpack dietto fiyatı nedir? Nasıl kullanılır? Yorum ve şikayet

Sağlık 26 Aralık 2016 - 18:16:08 Mutlu Blog
Dezpack dietto fiyatı nedir? Nasıl kullanılır? Yorum ve şikayetBirçok kişinin kabusu haline gelen fazla kilolar hem kötü bir fizik görüntüsüne hem de birçok sağlık problemine neden olmaktadır. Öyle ki günümüzde birçok zayıflama yöntemi bulunmaktadır. Fakat en ideal ve sağlıklı zayıflama doğal olandır. Dietto tamamen doğal ve sağlıklı zayıflamak için tasarlanmış bir üründür. Daha önce pek çok diyet programı ve yöntemi uygulamış fakat başarısız olmuş olabilirsiniz. Artık dezpack dietto sayesinde fazla kilolarınız kabus olmaktan çıkıyor ve başarısız sonuçlarınız tarihe karışıyor.

Dezpack dietto nedir?

Dietto ilaç değildir. Tamamen gıda takviyesi niteliğindedir. Doğal bir içeriğe sahiptir. İçerisinde yüksek oranda lif bulunmaktadır. Aynı zamanda protein açısından da oldukça zengin bir üründür. İçerisinde bulunan lifler sayesinde bağırsakların serbest radikal olarak adlandırdığımız zararlı toksin maddelerden arınmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda lifler sayesinde mideyi korur ve sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağlamaktadır. Lifler midede uzun süre kalarak tokluk hissi yaratmaktadır. Bu özelliği sayesinde gün içerisinde daha az tüketmenizi sağlar ve vücudunuzda yağ birikmesini önler. Lifler karbonhidratların daha uzun sürede emilmesini sağlayarak vücutta insülin ve kan şekeri düzeyinin dengelenmesini sağlar. Aynı zamanda kötü kolesterol düşürülmesine yardımcı olur ve bu sayede lap damar rahatsızlıklarının oluşmasını önler. Bu ürünün içerisindeki lif miktarı sayesinde etkilerini fark edebilirsiniz. Protein ise insan sağlığı için vazgeçilmez bir unsudur. Bir erkeğin günlük protein ihtiyacı 70 gram, bayanların ise 60 gramdır. Bu ürünün içerisinde protein miktarı günlük ihtiyacınızı hemen hemen karşılamaktadır. Bu özellikleri sayesinde sağlıklı zayıflatıcı etkilere sahiptir.

Dietto Dezpack nasıl kullanılır?

Dezpack dietto kullanımı başlangıç ve devam kürlerinden oluşmaktadır. 16 günlük ve 30 günlük setlerden oluşmaktadır. 16 günlük kür 2 günlük başlangıç ve 14 günlük devam ürünlerinden oluşmaktadır. Aynı şekilde 30 günlük kür de 2 günlük başlangıç ve 28 günlük devam ürünlerinden oluşmaktadır. Gördüğünüz gibi başlangıç süreleri her ikisinde de aynı şekildedir. Başlangıç ürününü günde 5 kere 3 saat arayla tüketilmelidir. Tüketimi ise 200 ml yağsız ya da yarım yağlı süt ya da yoğurdun içerisine koyulup karıştırılması şeklindedir. Başlangıç öğünlerinden her biri süt ya da yoğurtla karıştırıldığında 226 Kcall'a denk gelmektedir. Bu şekilde başlangıç evresinde tükettiğiniz toplam 5 öğünde yaklaşık 1130 Kcall demektir. Bu şekilde günlük gıdanızı eksiksiz bir şekilde tamamlamış olursunuz.

Devam evresi 2 günlük başlangıç evresinin hemen sonrasında gelir. Bu evrede günlük sabah kahvaltınızdan sonra 5 saat arayla a ayrı öğün olarak tüketilmektedir. Her öğünde 300 ml yağsız yada az yağlı süt veya yoğurdun içerisine katılıp o şekilde tüketilmektedir. Bu şekilde her öğünde toplamda 204 Kcall almış olursunuz. Bu düşük kalori ile öğünlerinizde almanız gereken tüm besinleri almış olursunuz. Ürünün içerisindeki doğal maddeler gereken protein, vitamin ve de mineral ihtiyacını karşılamaktadır.

Diyet sırasında neler tüketilebilir?

Bu ürünü kullanırken hem başlangıç evresi hem de devam evresinde öğünler arasında açlık hissettiğinizde yeşil sebzeleri fazla olmayacak miktarda yağ ve tuz eklemeden tüketebilirsiniz. Aynı zamanda bu programları uygularken içerisinde hiçbir şekilde kalori bulunmayan su, soda, light kola gibi içecekleri tüketebilirsiniz. Aynı zamanda şekersiz olmak kaydıyla çay, kahve gibi tüm sıcak içecekleri dilediğiniz kadar tüketebilirsiniz.

Dezpack dietto fiyatı, sipariş, satış bilgileri

Dezpack dietto 6 farklı tattan oluşmaktadır. Siz de eğer fazla kilolarınızdan sağlıklı ve doğal bir şekilde kurtulmak istiyorsanız bu farklı tatlardan ağır tadınıza uygun olanı seçebilir ve başlayabilirsiniz. Artık ideal kilolara ve hayal ettiğiniz vücuda dietto ile kavuşabilirsiniz. Dezpack dietto fiyatı resmi satış sitelerinde yer almaktadır. Satın almak istediğiniz tarihe göre güncel fiyatları Türkiye resmi satış sitesinden kontrol edebilirsiniz. Dietto kullananlar yorum yazabilirler...

12 yorum eklenmiş. Ortalama puan: 3.7 (1/5)
Beğendiniz mi?
Lütfen oy verin...
227
140
90
131
573Yorum Yaz:Puanla: Kötü - - İyi

Yorumlar

diyetto satın almak istiyorum ama nereden satın alabilirim? Sitenizde satan yerler ile ilgili bir bilgi bulamadım. Lütfen bana satan eczaneler aktarlarla ilgili bilgi verir misiniz?

Bu ürünün fiyatı ne kadar herhangi bir yan etkisi var mıdır kortizon içeren ilaçlar kullanıyorum bu ürünü kullanabilir miyim

Dezpack aldim ama sutle icilen aldim migdem de sislik yapiyor

Bende almayı düşünüyorum fiyatını öğrenebilir miyim?

Bende bu urunu çok merak ettim ben sut kullanan birisi degilim yoğurtu da o kadar çok sevmem alsam su ile kullansam nasıl olur acaba?

Daha önce kullandım bu ürünü kullandığım süre içinde 1 ayda 5 kilo verdim gayet iyiydi . Ama ürünü bırakınca kilo alımı oldu bende . Bende mi problem var ürünün genelini kullananalarda da böyle mi bilemedim. Kullanana arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Merhaba bende kullanmak istiyorum gercekten tavsiye eder misiniz birde fiyat nedir acaba?

Melek Hanım, ben kullandım bu ürünü çokta memnun kaldım taviye ederimm. Cidden çok işe yarıyor. 16 günde 8 kilo verdim ve verdiğim kiloları geri almadım. hatta bu sabah tekrar başlamak için sipariş verdim :)

İLK BAŞLANGIÇTA İKİ GÜN ÖNEMLİ DİYOR KAHVALTI YAPILIYOR MU YOKSA SADECE DEZPACK Mİ KULLANILIYOR?

dezpack dietto nasıl kullanılıyor? içecek gibi mi yoksa hap gibi mi? Eğer hap gibiyse kullanamam ama içecek gibi birşey ise sipariş vermeyi düşünüyorum.

Merhaba Mine Hanım, dezpack dietto süt ile karıştırılarak içilen bir üründür. ve tadı oldukça güzel. Ben kullandım 16 günde 8 kilo verdim.

16 gunde 8 kilo ne kadar saglikli? Cok fazla degil mi ve ustteki yorumda tekrar alindigi yazilmis siz kalici oldugunu meye gore soyluyorsunuz?